О признании утратившим силу решения Ордабасинского районного маслихата от 28 июня 2022 года № 25/11 "О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 30 июня 2015 года № 43/9 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Ордабасинском районе"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 27 сентября 2023 года № 6/9
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ордабасинского районного маслихата от 28 июня 2022 года № 25/11 "О внесении изменений решение Ордабасинского районного маслихата от 30 июня 2015 года № 43/9 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Ордабасинском районе".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Б.Джумабеков

Ордабасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 маусымдағы "Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 43/9 "Ордабасы ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 25/11 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 6/9 шешiмi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Ордабасы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 маусымдағы "Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 43/9 "Ордабасы ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" № 25/11 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Б.Джумабеков