О внесении изменений в решение Отырарского районного маслихата от 20 декабря 2022 года № 23/125-VIІ "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 14 декабря 2023 года № 9/54-VIIІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
Отырарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отырарского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 20 декабря 2022 года № 23/125-VІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Отырарского района на 2023-2025 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 620 382 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 420 235 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 269 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 491 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 167 387 тысяч тенге;
2) затраты – 8 688 874 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44 322 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 62 100 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 778 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -112 814 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 112 814 тысяч тенге;
поступление займов – 62 100 тысяч тенге;
погашение займов – 17 778 тысяч тенге;

Отырар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 23/125-VIІ "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 9/54-VIIІ шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 20желтоқсандағы № 23/125-VIІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Отырар ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 8 620 382 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 420 235 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 269 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 491 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 167 387 мың теңге;
2) шығындар – 8 688 874 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44 322 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 62 100 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 778 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -112 814 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112 814 мың теңге:
қарыздар түсімі – 62 100 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 778 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 68 492 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Отырарского районного маслихата У.Ұзақов
Приложение 1 к решению
Отырарского районного маслихата
от 14 декабря 2023 года № 9/54-VIII
Приложение 1 к решению
Отырарского районного маслихата
от 20 декабря 2022 года № 23/125-VII
Районный бюджет на 2023 год
Категория
Наименование
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 68 492 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар аудандық мәслихатының төрағасы У.Ұзақов
Отырар аудандық мәслихатының
2023 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 9/54-VIII шешіміне қосымша
Отырар аудандық мәслихатының
2022 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 23/125-VII шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
А т а у ы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы