О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 21 декабря 2023 года № 10/57-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 13 декабря 2023 года №7/85-VIII "Об областном бюджете на 2024-2026 годы" Отырарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Отырарского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 530 128 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 994 159 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 429 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 962 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 513 578 тысяч тенге;
2) затраты – 9 031 146 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 465 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 31 382 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 917 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -510 483 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –510 483 тысяч тенге;
поступление займов – 527 060 тысяч тенге;
погашение займов – 21 917 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 340 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 06.11.2024 № 20/118-VIII (вводится в действие с 01.01.2024)
2. Установить на 2024 год нормативы распределения доходов в областной бюджет и районные (городов областного значения) бюджеты в следующих размерах:
по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора:
в районный бюджет – 50 процентов;
в областной бюджет – 50 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
в районный бюджет – 50 процентов;
в областной бюджет – 50 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
в районный бюджет – 100 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в бюджеты районов (городов областного значения),
в районный бюджет – 50 процентов;
в областной бюджет – 50 процентов;
по социальному налогу
в районный бюджет – 50 процентов;
в областной бюджет – 50 процентов;
3. Предусмотреть на 2024 год размер субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме 2 889 236 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/57-VIII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 7/85-VIII "2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 8 530 128 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 994 159 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 429 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 962 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 513 578 мың теңге;
2) шығындар – 9 031 146 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 465 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 31 382 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 917 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -510 483 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 510 483 мың теңге:
қарыздар түсімі – 527 060 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 917 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 340 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 06.11.2024 № 20/118-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2024 жылға облыстық бюджетке және аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке – 50,0 пайыз;
облыстық бюджетке – 50,0 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке – 50,0 пайыз;
облыстық бюджетке – 50,0 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке – 50 пайыз;
облыстық бюджетке – 50 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша:
аудандық бюджетке – 50 пайыз;
облыстық бюджетке – 50 пайыз;
3.2024 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2 889 236 мың теңге болып белгіленсін.

4. Предусмотреть на 2024 год размеры субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов и поселков общей сумме 703 492 тысяч тенге, в том числе:
Караконырский сельский округ
52 756 тысяч тенге;
Аккумский сельский округ
44 807 тысяч тенге;
Коксарайский сельский округ
65 043 тысяч тенге;
Балтаколский сельский округ
53 490 тысяч тенге;
Талаптынский сельский округ
64 085 тысяч тенге;
Шиликский сельский округ
47 716 тысяч тенге;
Шаульдерский сельский округ
65 972 тысяч тенге;
Тимурский сельский округ
62 833 тысяч тенге;
Маякумский сельский округ
57 100 тысяч тенге;
Отырарский сельский округ
Актюбинский сельский округ
50 660 тысяч тенге;
40 611 тысяч тенге;
Когамский сельский округ
54 935 тысяч тенге;
Каргалынский сельский округ

4. 2024 жылға аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар мөлшерінің жалпы сомасы 703 492 мың теңге болып қарастырылсын, оның ішінде:
Қарақоңыр ауыл округі
52 756 мың теңге;
Аққұм ауыл округі
44 807 мың теңге;
Көксарай ауыл округі
65 043 мың теңге;
Балтакөл ауыл округі
53 490 мың теңге;
Талапты ауыл округі
64 085 мың теңге;
Шілік ауыл округі
47 716 мың теңге;
Шәуілдір ауыл округі
65 972 мың теңге;
Темір ауыл округі
62 833 мың теңге;
Маяқұм ауыл округі
57 100 мың теңге;
Отырар ауыл округі
50 660 мың теңге;
Ақтөбе ауыл округі
40 611 мың теңге;
Қоғам ауыл округі
54 935 мың теңге;
Қарғалы ауыл округі

43 484 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 59 823 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2024 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложения 4.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Отырарского районного маслихата У.Ұзақов
Приложение 1 к решению
Отырарского районного
маслихата от 21 декабря
2023 года № 10/57-VIII
Районный бюджет на 2024 год

43 484 мың теңге.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2024 жылға арналған резерві 59 823 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Бюджеттiк инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттiк бағдарламалар бөлiнiсiнде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттiк даму бағдарламаларының тiзбесi 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
7. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар аудандық мәслихатының төрағасы У.Ұзақов
Отырар аудандық мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10/57-VIII шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған аудан бюджеті

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31 011
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
31 011
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 042 588
1
Социальное обеспечение
108 897
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
108 897
005
Государственная адресная социальная помощь
108 897
2
Социальная помощь
855 273
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
855 273
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26 472
006
Оказание жилищной помощи
188
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90 850
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 472
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
244 582
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
97 183
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
385 526
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
78 418
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
77 754
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
74 363
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
510
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
2881
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
664
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
664
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 676 942
1
Жилищное хозяйство
1 284 743
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 011
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
31 011
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 042 588
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
108 897
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
108 897
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
108 897
2
Әлеуметтiк көмек
855 273
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
855 273
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26 472
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
188
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
90 850
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 472
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
244 582
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
97 183
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
385 526
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
78 418
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
77 754
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 363
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
510
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2881
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
664
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
664
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 676 942
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 284 743
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

470 991
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
470 991
За счет средств местного бюджета
5 840
Разработка проектно-сметной документации "Строительство инженерно-коммуникационных систем (электрических сетей) нового жилого массива Когамского сельского округа, село Когам" (2 очереди)
2 204
Разработка проектно-сметной документации "Строительство инженерно-коммуникационных систем (сети питьевого водоснабжения) нового жилого массива села Когам, село Когам" (2 очереди)
3 636
Из областного бюджета:
87 457
Строительство инфраструктуры (канализационные линии и линии электропередач) для проекта строительства комфортабельной школы на 600 мест в новом микрорайоне села Шаулдир Отырарского района Туркестанской области
25 351
Прокладка оптоволоконного кабеля (ТОК) от Шаулдирской АТС до проекта здания комфортабельной школы на 600 мест в новом микрорайоне села Шаульдер Отырарского района Туркестанской области
15 489
Строительство инженерно-коммуникационных сетей (электроснабжения) в новом жилом массиве села Темир Отырарского района Туркестанской области
46 617
За счет средств Национального фонда
377 694
Строительство инженерно-коммуникационных сетей (электричество) в новом жилом массиве в селе Талапти Отырарского района Туркестанской области
194 905
Строительство инженерно-коммуникационных сетей (питьевой воды) в новом жилом массиве в селе Талапти Отырарского района Туркестанской области
182 789
2
Коммунальное хозяйство
36 123
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36 123
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
36 123
Из областного бюджета:
36 123
Строительство сети водоснабжения поселка Ызаколь Отырарского района Коксарайского сельского округа Туркестанской области
16 763
Строительство сети водоснабжения поселка Ызаколь Отырарского района Маякунского сельского округа Туркестанской области
19 360
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
258 193
1
Деятельность в области культуры
108 193
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
108 193
011
Развитие объектов культуры
108 193
За счет средств местного бюджета
11 484
Разработка ПСД строительства культурного центра в селе Коксарай Отырарского района
6 102
Новый план застройки Отырарского района Шаулдира под строительство краеведческого музея
5 382
Из областного бюджета:
96 709
Строительство дома культуры на 150 мест села Актобе Отырарского района Актюбинского сельского округа Туркестанской области

470 991
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
470 991
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
5 840
"Қоғам ауыл округі, Қоғам ауылының жаңа тұрғын үй алабының инженерлік-коммуникациялық жүйелерінің (электр желісі) құрылысы" жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу (2 кезек)
2 204
"Қоғам ауыл округі, Қоғам ауылының жаңа тұрғын үй алабының инженерлік-коммуникациялық жүйелерінің (ауыз су желісі) құрылысы" жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу (2 кезек)
3 636
Облыстық бюджет есебінен:
87 457
Түркістан облысы, Отырар ауданы, Шәуілдір ауылының жаңа шағын ауданындағы 600 орындық жайлы мектептің жобалық ғимаратына инфрақұрылым (кәріз желілері және электр желілері) салу
25 351
Түркістан облысы, Отырар ауданы, Шәуілдер ауылының жаңа шағын ауданындағы 600 орындық жайлы мектептің жобалық ғимаратына Шәуілдір АТС-тен талшықты-оптикалық кабельді (ТОҚ) салу
15 489
Түркістан облысы, Отырар ауданы Темір ауылынан жаңа тұрғын алабында инженерлік-коммуникациялық желілер (электрмен жабдықтау) құрылысы
46 617
Ұлттық қор есебінен
377 694
Түркістан облысы, Отырар ауданы, Талапты ауылындағы жаңа тұрғын алабында инженерлік-коммуникациялық желілер (электр энергиясы) құрылысы
194 905
Түркістан облысы, Отырар ауданы, Талапты ауылындағы жаңа тұрғын алабында инженерлік-коммуникациялық желілер (ауыз су) құрылысы
182 789
2
Коммуналдық шаруашылық
36 123
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36 123
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
36 123
Облыстық бюджет есебінен:
36 123
Түркістан облысы, Отырар ауданы, Көксарай ауылдық округі, Ызакөл елді мекенінің су құбыры желісінің құрылысы
16 763
Түркістан облысы, Отырар ауданы, Маяку ауылдық округі, Ызакөл елді мекенінің су құбыры желісінің құрылысы
19 360
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
258 193
1
Мәдениет саласындағы қызмет
108 193
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
108 193
011
Мәдениет объектілерін дамыту
108 193
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
11 484
Отырар ауданы Көксарай ауылынан мәдениет үйінің құрылысына ЖСҚ әзірлеу
6 102
Отырар ауданы Шәуілдір жаңа мөлтек ауданнан өлкетану музейі құрылысына ЖСҚ әзірлеу
5 382
Облыстық бюджет есебінен:
96 709
Түркістан облысы, Отырар ауданы, Ақтөбе ауылдық округі, Ақтөбе ауылынан 150 орындық мәдениет үйінің құрылысына

47 037
Строительство дома культуры на 150 мест села Шойманов Отырарского района Отрарского района Туркестанской области
49 672
2
Спорт
150 000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
150 000
008
Развитие объектов спорта
150 000
Строительство крытого спортивного зала для малого футбола в селе Ш. Калдаяков села Караконур Отырарского района Туркестанской области (корректировка)
150 000
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
168 016
1
Топливо и энергетика
14 300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 300
019
Развитие теплоэнергетической системы
14 300
За счет средств местного бюджета
14 300
Строительство электроснабжения по улице Шойманова ул. Сырым Батыра, разработка ПСД
3 800
Строительство электроснабжения село Арысь, улица Касымхана, разработка ПСД
3 500
Строительство электроснабжения село Арысь, улица Едыге, разработка ПСД
3 700
Строительство электроснабжения село Арысь, улица Т. Танкеева, разработка ПСД
3 300
9
Топливно-энергетический комплекс и другие услуги в сфере недропользования
153 716
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
123 332
036
Развитие газотранспортной системы
123 332
За счет средств местного бюджета
123 332
ТО, Отырарский район, строительство газоснабжения н/п Аккум, разработка ПСД
13 999
ТО, Отырарский район, строительство газоснабжения н/п Жанкел, разработка ПСД
4 000
ТО, Отырарский район, строительство газоснабжения н/п Шенгелди, разработка ПСД
7 996
ТО, Отырарский район, строительство газоснабжения н/п Ызакол, разработка ПСД
3 500
ТО, Отырарский район, строительство газоснабжения н/п Маякум, разработка ПСД
12 999
ТО, Отырарский район, строительство газоснабжения н/п Бестам, разработка ПСД
3 999
ТО, Отырарский район, строительство газоснабжения н/п Костерек, разработка ПСД
7 999
ТО, Отырарский район, строительство газоснабжения н/п Балтакол, разработка ПСД
13 998
ТО, Отырарский район, строительство газоснабжения н/п Самрат, разработка ПСД
3 999
ТО, Отырарский район, строительство газоснабжения н/п Колкудук, разработка ПСД
7 999
ТО, Отырарский район, строительство газоснабжения н/п Аккол, разработка ПСД
4 999
Разработка детального плана строительства газопровода в 11 населенных пунктов (1 этап)
19 217
Разработка СОП на строительство газопроводов в 12 населенных пунктов (2 очереди)
18 628
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

47 037
Түркістан облысы, Отырар ауданы, Отырар ауылдық округі, Шойманов ауылынан 150 орындық мәдениет үйінің құрылысына
49 672
2
Спорт
150 000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
150 000
008
Cпорт объектілерін дамыту
150 000
Түркістан облысы, Отырар ауданы, Қарақоңыр ауылы, Ш.Қалдаяқов ауылында шағын футболға арналған жабық спорт залының құрылысы (түзету)
150 000
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
168 016
1
Отын және энергетика
14 300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 300
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
14 300
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
14 300
Шойманов ем Сырым Батыр көшесін электрмен қамту құрылысы ЖСҚ әзірлеу
3 800
Арыс ауылы Қасымхан көшесін электрмен қамту құрылысы ЖСҚ әзірлеу
3 500
Арыс ауылы Едіге көшесін электрмен қамту құрылысы ЖСҚ әзірлеу
3 700
Арыс ауылы Т.Танкеев көшесін электрмен қамту құрылысы ЖСҚ әзірлеу
3 300
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
153 716
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
123 332
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
123 332
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
123 332
ТО, Отырар ауданы Аққұм ауылын газбен қамтамасыз ету құрылысы ЖСҚ әзірлеу
13 999
ТО, Отырар ауданы Жанкел ауылын газбен қамтамасыз ету құрылысы ЖСҚ әзірлеу
4 000
ТО, Отырар ауданы Шеңгелді ауылын газбен қамтамасыз ету құрылысы ЖСҚ әзірлеу
7 996
ТО, Отырар ауданы Ызакөл ауылын газбен қамтамасыз ету құрылысы ЖСҚ әзірлеу
3 500
ТО, Отырар ауданы Маяқұм ауылын газбен қамтамасыз ету құрылысы ЖСҚ әзірлеу
12 999
ТО, Отырар ауданы Бестам ауылын газбен қамтамасыз ету құрылысы ЖСҚ әзірлеу
3 999
ТО, Отырар ауданы Қостерек ауылын газбен қамтамасыз ету құрылысы ЖСҚ әзірлеу
7 999
ТО, Отырар ауданы Балтакөл ауылын газбен қамтамасыз ету құрылысы ЖСҚ әзірлеу
13 998
ТО, Отырар ауданы Самрат ауылын газбен қамтамасыз ету құрылысы ЖСҚ әзірлеу
3 999
ТО, Отырар ауданы Көлқұдық ауылын газбен қамтамасыз ету құрылысы ЖСҚ әзірлеу
7 999
ТО, Отырар ауданы Ақкөл ауылын газбен қамтамасыз ету құрылысы ЖСҚ әзірлеу
4 999
11 елді мекенге газ жеткізу құбырын салу құрылысына ЖСҚ әзірлеу (1 кезек)
19 217
12 елді мекенге газ жеткізу құбырын салу құрылысына ЖСҚ әзірлеу (2 кезек)
18 628
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі