Об установлении публичного сервитута ТОО "Zaure Group" на ограниченный срок
Решение акима Аксукентского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 20 июля 2023 года № 143
Согласно статьи 19, 32, 36, 43, 67, 69 "Земельного кодекса" РК от 20.07.2003 г., пункта 3 статьи 65 Закона "Об правовых актов" РК №480-VКРЗ от 06.04.2016 года, пункта 1 статьи 35 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РК № 148 от 23.01.2001 года РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 5 (пять) лет без изъятия земельных участков товариществу ограниченной ответственности "Zaure Group" общей площадью 0,06 гектар, расположенного на территории села Аксу 120 квартал, для строительства подвесных электролинии.
2. Государственное учреждение "Аппарат акима села Курык" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направлением настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Аксукентского сельского округа А.Бурбеков

"Zaure Group" ЖШС – не жылыжай шектеулі пайдалану құқығымен қауымдық сервитут орнату туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Ақсукент ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 20 шілдедегі № 143 шешiмi
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 19, 32, 36, 43, 67, 69 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480-VКРЗ "Құқықтық актілер туралы" заңының 65 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы, 1-тармағы, 8–тармақшасының негізіге ала отырып ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1."Zaure Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, 120 - орам аумағынан жылыжай кешеніне арналған жалпы көлемі 0,6 гектар жер учаскесін аспалы – электр желісін пайдаланушы үшін, 5 (бес) жыл дейінгі мерзімге уақытша өтеусіз шектеулі жер пайдалану құқығына қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Ақсукент ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақсукент ауылдық округінің әкімі А.Бурбеков