О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 23/127-VII "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 16 мая 2023 года № 2/10-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 23/127-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 961 416 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 064 359 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 69 274 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 149 998 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 677 785 тысяч тенге;
2) затраты – 16 252 961 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 225 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 36 225 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 327 770 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 327 770 тысяч тенге:
поступления займов – 36 225 тысяч тенге;
погашение займов – 5 271 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 296 816 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2023 год норматив распределения общей суммы поступления корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора 50 процентов, индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 55,4 процентов, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.".
Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Төлеби аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 23/127-VII "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 2/10-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 23/127-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 15 961 416 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 064 359 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 69 274 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 149 998 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 12 677 785 мың теңге;
2)шығындар – 16 252 961 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36 225 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36 225 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 327 770 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 327 770 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 36 225 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 271 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 296 816 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 жылға салық түсімдерінен облыстық бюджетке ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығынан 50 пайыз, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 55,4 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1194549
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
161621
036
Развитие газотранспортной системы
161621
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
200000
010
Развитие объектов сельского хозяйства
200000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
795337
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
795337
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2026747
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2026747

1194549
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
161621
036
Газ көлігі жүйесін дамыту
161621
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
200000
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
200000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
795337
064
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
795337
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2026747
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
2026747