О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 24/137-VII "О бюджетах города, сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 21 декабря 2023 года № 8/50-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 24/137-VI "О бюджетах города, сельских округов на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ленгера на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 223 810 тысяч тенге:
налоговые поступления – 197 682 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 26 128 тысяч тенге;
2) затраты – 232 725 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 8 915 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 8 915 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 915 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Аккумского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 310 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 547 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 32 763 тысяч тенге;
2) затраты – 45 415 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 105 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 105 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 105 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложении 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 481 тысяч тенге:
налоговые поступления – 46 495 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 20 646 тысяч тенге;

Төлеби аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 24/137-VII "2023-2025 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/50-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 24/137-VII "2023-2025 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ленгір қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 223 810 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 197 682 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 26 128 мың теңге;
2) шығындар – 232 725 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 8 915 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 8 915 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 915 мың теңге.
2. Аққұм ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 45 310 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 12 547 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 32 763 мың теңге;
2) шығындар – 45 415 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 105 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 105 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 105 мың теңге.
3. Алатау ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 67 481 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 46 495 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 340 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 20 646 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 334 тысяч тенге".
Приложения 1, 4, 7, 16, 19, 25, 28 и 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8 к настоящему решению.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 21 декабря 2023 года № 8/50-VIII
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 24/137-VII
Бюджет города Ленгер на 2023 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 334 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 16, 19, 25, 28 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
8. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8/50-VIII шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық маслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 24/137-VII шешіміне 1 қосымша
Ленгір қаласының 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы