О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 24-149-VІІ "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 1 ноября 2023 года № 10-53-VIII
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 24-149-VІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 264 318 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 422 905 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 492 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 67 399 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 760 522 тысяч тенге;
2) затраты – 10 505 819 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 548 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 20 700 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 152 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 242 049 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 242 049 тысяч тенге:
поступление займов –20 700 тысяч тенге;

Шардара аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24-149-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 қарашадағы № 10-53-VIII шешiмi
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24-149-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 10 264 318 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 422 905 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 13 492 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 67 399 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 6 760 522 мың теңге;
2) шығындар – 10 505 819 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 548 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 20 700 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 152 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -242 049 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 242 049 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 20 700 мың теңге;