О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 22-187-VI "О бюджетах села и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 19 мая 2023 года № 3-21-VIII
Келесский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата "О бюджетах села и сельских округов на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 22-187-VI следующие изменения:
пункты 1-12 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Абай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 208 709 тысяч тенге:
налоговые поступления – 110 902 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 97 807 тысяч тенге;
2) затраты – 211 791 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 082 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 082 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 082 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Бирлесу на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 915 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 756 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 62 159 тысяч тенге;
2) затраты – 68 111 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -196 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 196 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 196 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Ушкын на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 710 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 371 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 49 339 тысяч тенге;

Келес аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 22-187-VI "2023-2025 жылдарға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 мамырдағы № 3-21-VIII шешімі
Келес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Келес аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған ауыл және ауылдық округтер бюджеттері туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 22-187-VІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-12 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Абай ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 208 709 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 110 902 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 97 807 мың теңге;
2) шығындар – 211 791 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 082 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 082 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 082 мың теңге.
2. Бірлесу ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 67 915 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 756 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 62 159 мың теңге;
2) шығындар – 68 111 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -196 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 196 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 196 мың теңге.
3. Ұшқын ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 57 710 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 371 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 49 339 мың теңге;

поступления трансфертов – 65 340 тысяч тенге;
2) затраты – 71 345 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -597 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 597 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 597 тысяч тенге.
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.

трансферттердiң түсiмдерi – 65 340 мың теңге;
2) шығындар – 71 345 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -597 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 597 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 597 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.