Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Келесскому району
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 14 июля 2023 года № 4-33-VIII. Утратило силу решением Келесского районного маслихата Туркестанской области от 6 ноября 2023 года № 6-68-VIII
Сноска. Утратило силу решением Келесского районного маслихата Туркестанской области от 06.11.2023 № 6-68-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Келесский районный маслихатРЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временныйисполняющий обязанности
председателя районного маслихата Н. Мережепов

Келес ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 шілдедегі № 4-33-VIII шешімі. Күші жойылды - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қарашадағы № 6-68-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 06.11.2023 № 6-68-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері – болу құнының 0 (нөл) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат төрағасының
міндетін уақытша атқарушы Н.Мережепов