О признании утратившим силу о внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 11 мая 2022 года № 13-116-VIІ "Келесского районного маслихата от 15 марта 2019 года № 11-76-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Келесского районного маслихата"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 14 июля 2023 года № 4-36-VIII
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу о внесении зменений в решение Келесского районного маслихата от 11 мая 2022 года № 13-116-VIІ "Келесского районного маслихата от 15 марта 2019 года № 11-76-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Келесского районного маслихата"
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временный исполняющий обязанности
председателя районного маслихата Н. Мережепов

Келес аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 11-76-VI "Б" корпусы Келес аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы Келес аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 мамырындағы № 13-116-VII шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 шілдедегі № 4-36-VIII шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Келес аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 11-76-VI "Б" корпусы Келес аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы Келес аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 мамырындағы № 13-116-VII шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасының
міндетін уақытша атқарушы Н.Мережепов