О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 21-176-VIІ "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 21 декабря 2023 года № 8-83-VIII
Келесский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года №21-176-VIІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Келесского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 040 482 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 441 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 344 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 559 938 тысяч тенге;
2) затраты – 11 475 394 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 300 678 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 414 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 113 322 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -735 590 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 735 590 тысяч тенге:
поступление займов – 414 000 тысяч тенге;
погашение займов – 113 322 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 434 912 тысяч тенге.".
2. приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Келес аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-176-VIІ "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 8-83-VIII шешімі
Келес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Келес аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-176-VІI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Келес ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 11 040 482 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 441 600 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 7 600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 344 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 8 559 938 мың теңге;
2) шығындар – 11 475 394 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 300 678 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 414 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 113 322 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -735 590 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 735 590 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 414 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 113 322 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 434 912 мың теңге".
2. көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.