Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима района Сауран Туркестанской области от 3 февраля 2023 года № 1
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 02.02.2023.
В соответствии с пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан О местном государтственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан О гражданской защите и на основании протокола заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 2 февраля 2023 года № 4, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории сельских округов Бабайкорган, Майдантал и Шага района Сауран Туркестанской области с 2 февраля 2023 года.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима района Таукебаева К.З. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие с 2 февраля 2023 года.
Аким района Сауран Г. Усенбаев

Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмiнiң 2023 жылғы 3 ақпандағы № 1 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 02.02.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2. тармағына, Азаматтық қорғау туралы Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабының 48-бабына 2) тармақшасына және Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссия отырысының 2023 жылғы 2 ақпандағы № 4 хаттамасына сәйкес ШЕШІМ ЕТТІМ:
1. 2023 жылдың 2 ақпанынан бастап Түркістан облысы Сауран ауданының Бабайқорған, Майдантал және Шаға ауылдық округтері аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Сауран ауданы әкімінің орынбасары Қ.З.Таукебаев тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім 2023 жылдың 2 ақпанынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сауран ауданының Әкімі Ғ. Үсенбаев