О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 28 декабря 2022 года № 186 "О бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2023 года № 111
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года №186 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бабайкорганна 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 года следующих объемах:
1) доходы – 129 085 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 110 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 4 402 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 115 573 тысяч тенге;
2) затраты – 131 036 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 951 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 951 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 951 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Ески Икан на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 года следующих объемах:
1) доходы – 143 767 тысяч тенге:
налоговые поступления – 31 354 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 63 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 552 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 101 793 тысяч тенге;
2) затраты – 150 868 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 101 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 101 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 101 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жана Икан на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 года следующих объемах:
1) доходы – 128 628 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 362 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;

Сауран аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 186 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 111 шешімі
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы " Сауран аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 186 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бабайқорған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 129 085 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 110 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 402 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 115 573 мың теңге;
2) шығындар – 131 036 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 951 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 951 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 951 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ескі Иқан ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 143 767 мың теңге:
салықтық түсімдер – 31 354 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 68 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 552 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 101 793 мың теңге;
2) шығындар – 150 868 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 101 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 101 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 101 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жаңа Иқан ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 128 628 мың теңге:
салықтық түсімдер – 15 362 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 14 301 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 13, 16, 19, 31, 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата С.Байсбаев
Приложение 1 к решению
Сауранского районного маслихата
от "25" декабря 2023 года № 111
Приложение 1 к решению
Сауранского районного маслихата
от "28" декабря 2022 года № 186
Бюджет сельского округа Бабайкорган на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
1
2
3

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 301 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 19, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С.Байсбаев
Сауран аудандықмәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 111 шешіміне 1-қосымша
Сауран аудандықмәслихатының
2022 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 186 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Бабайқорған ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3