Об отмене решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 мая 2022 года № 15/139-VII "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/221-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Восточно-Казахстанского областного маслихата"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 31 мая 2023 года № 3/19-VІІІ
Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 мая 2022 года № 15/139-VII "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/221-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Восточно-Казахстанского областного маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель Восточно-Казахстанского областного маслихата Д. Рыпаков

"Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/221-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 15/139-VІІ шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 31 мамырдағы № 3/19-VІІІ шешімі
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/221-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 15/139-VІІ шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының төрағасы Д. Рыпаков