Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Риддер
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 сентября 2023 года № 7/3-VIII
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:

Риддер қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2023 жылғы 6 қыркүйектегі № 7/3-VIII шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы, 3-тармағының, 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Риддер, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Риддерского городского маслихата Е. Нужных
Приложение к решению
Риддерского городского
маслихата
от "06" сентября 2023 года
№ 7/3-VIII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Риддер
№
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица

1. Риддер қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қалалық мәслихатының төрағасы Е. Нужных
Риддер қалалық мәслихатының
"06" қыркүйек 2023 жыл
№ 7/3 - VIII шешіміне
қосымша
Риддер қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
№
Коммуналдық қалдықтарды жинақтау объектісі
Есептік бірлік