О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 27/6-VII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2023-2025 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 июля 2023 года № 3/6-VIII
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 27/6-VII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2023-2025 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 70063,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 579 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 484,9 тысяч тенге;
2) затраты – 70 874 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -810,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 810,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 810,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 60 961,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 142 997 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40 390 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 841 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99766 тысяч тенге;
2) затраты – 153 241,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Глубокое аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 27/6-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 шілдедегі № 3/6-VIII шешімі
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 желтоқсандағы № 27/6-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 063,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 579 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64 484,9 мың теңге;
2) шығындар – 70 874 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 810,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 810,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 810,1 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 60 961,9 мың теңге сомасында ескерілсін.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 142 997 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 40 390 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 841 мың теңге;
трансферттер түсімі – 99 766 мың теңге;
2) шығындар – 153 241,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -10 244,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 244,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 244,3 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 99 766 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 474,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 986,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 488,2 тысяч тенге;
2) затраты – 62 977,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 503,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 503,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 503,1 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 346,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 828 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 675 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 843,3 тысяч тенге;
2) затраты – 66 609,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 262,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 262,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 262,8 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -10 244,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 244,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 244,3 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 99 766 мың теңге сомасында ескерілсін.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 474,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 986,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі –54 488,2 мың теңге;
2) шығындар – 62 977,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 503,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 503,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 503,1 мың теңге.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 346,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 828 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 675 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48 843,3 мың теңге;
2) шығындар – 66 609,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1262,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1262,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1262,8 мың теңге.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"11. Учесть в бюджете Бобровского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 47 082,3 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Быструшинского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 502,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 093 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 417 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91 992,3 тысяч тенге;
2) затраты – 98 920,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -418,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 418,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 418,4 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть в бюджете Быструшинского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 88 346,3 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 321,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 259,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 272 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69 789,7 тысяч тенге;
2) затраты –77 240,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -919 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 919 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 919 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:

"11. 2023 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 47 082,3 мың теңге сомасында ескерілсін.";
12 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 502,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 093 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 417 мың теңге;
трансферттер түсімі – 91 992,3 мың теңге;
2) шығындар – 98920,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 418,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 418,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 418,4 мың теңге.";
14 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2023 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 88 346,3 мың теңге сомасында ескерілсін.";
15 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 321,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 259,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 272 мың теңге;
трансферттер түсімі – 69 789,7 мың теңге;
2) шығындар – 77 240,3 ың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 919 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 919 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 919 мың теңге.";
17 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"29. Учесть в бюджете Кожоховского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 53 195,3 тысяч тенге.";
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 299 010,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 015 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 049 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 281 946,2 тысяч тенге;
2) затраты – 301 089,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 078,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 078,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 078,9 тысяч тенге.";
пункт 32 изложить в новой редакции:
"32. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 280 260,2 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 180 000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 100 260,2 тысяч тенге.";
пункт 33 изложить в новой редакции:
"33. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 227,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3224 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 250 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52753,9 тысяч тенге;
2) затраты – 56439,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -211,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 211,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

"29. 2023 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 53 195,3 мың теңге сомасында ескерілсін.";
30 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 299 010,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 015 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 049 мың теңге;
трансферттер түсімі – 281 946,2 мың теңге;
2) шығындар – 301 089,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 078,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 078,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 078,9 мың теңге.";
32 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"32. 2023 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 280 260,2 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 180 000 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 100 260,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
33 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"33. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56227,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 224 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 250 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52753,9 мың теңге;
2) шығындар – 56439,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -211,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 211,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

"48. Утвердить бюджет Черемшанского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 219 183 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 445 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 307 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 208 431 тысяч тенге;
2) затраты – 221 408,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 225,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 225,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 225,3 тысяч тенге.";
пункт 50 изложить в новой редакции:
"50. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 203 818 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 155 000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 48 818 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.

"48. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Черемшанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 219 183 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 10 445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 307 мың теңге;
трансферттер түсімі – 208 431 мың теңге;
2) шығындар – 221 408,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 225,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 225,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 225,3 мың теңге.";
50 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"50. 2023 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 203 818 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 155 000 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 48 818 мың теңге сомасында ескерілсін.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.