О бюджете Зайсанского района на 2024-2026 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2023 года № 01-03/VIII-15-2
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 декабря 2023 года №9/69-VIIІ "Об областном бюджете на 2024-2026 годы" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зайсанского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 221 880,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 208 332,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 81 922,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 794,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 907 832,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5 256 351,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 463 874,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 488 885,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25 011,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 498 345,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 498 345,2 тысяч тенге;
поступление займов – 1 488 885,0 тысяч тенге;
погашение займов – 113 684,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 123 144,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.11.2024 № 28/1-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Принять к исполнению на 2024 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в размере 100 процентов.
3. Учесть в районном бюджете на 2024 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 442 839,0 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 01-03/VIII-15-2 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Бюджет Кодексінің 73, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы №9/69-VIIІ шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 221 880,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 208 332,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 81 922,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 794,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 907 832,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 256 351,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 463 874,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 488 885,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25 011,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 498 345,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 498 345,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1488 885,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 113 684,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 123 144,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 20.11.2024 № 28/1-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне 2024 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз болып орындауға қабылдансын.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 442 839,0 мың теңге сомасында ескерілсін.

4. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города и сельских округов на 2024 год в сумме 439 844,0 тысяч тенге, в том числе:
Айнабулакскому сельскому округу – 39 123,0 тысяч тенге;
Биржанскому сельскому округу – 44 837,0 тысяч тенге;
Дайырскому сельскому округу – 44 308,0 тысяч тенге;
Зайсанскому городскому округу – 63 516,0 тысяч тенге;
Карабулакскому сельскому округу – 46 464,0 тысяч тенге;
Каратальскому сельскому округу – 53 975,0 тысяч тенге;
Кенсайскому сельскому округу – 50 707,0 тысяч тенге;
Сарытерекскому сельскому округу – 49 593,0 тысяч тенге;
Шиликтинскому сельскому округу – 47 321,0 тысяч тенге;
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 34 707,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.11.2024 № 28/1-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Учесть в районном бюджете на 2024 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 1 967 454,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.11.2024 № 28/1-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Учесть в районном бюджете на 2024 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 477 325,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.11.2024 № 28/1-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Учесть в районном бюджете на 2024 год кредит из республиканского бюджета в сумме 116 298,0 тысяч тенге для предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.
8-1.Используемые остатки бюджетных средств 123 144,2 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.

4. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен қала және ауылдық округтердің бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 439 844,0 мың теңге сомасында белгіленсін, соның ішінде:
Айнабұлақ ауылдық округіне – 39 123,0 мың теңге;
Біржан ауылдық округіне – 44 837,0 мың теңге;
Дайыр ауылдық округіне – 44 308,0 мың теңге;
Зайсан қала округіне – 63 516,0 мың теңге;
Қарабұлақ ауылдық округіне – 46 464,0 мың теңге;
Қаратал ауылдық округіне – 53 975,0 мың теңге;
Кеңсай ауылдық округіне – 50 707,0 мың теңге;
Сарытерек ауылдық округіне – 49 593,0 мың теңге;
Шілікті ауылдық округіне – 47 321,0 мың теңге.
5. 2024 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының арналған резерві 34 707,7 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 20.11.2024 № 28/1-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 1 964 497,5 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 20.11.2024 № 28/1-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 477 325,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 20.11.2024 № 28/1-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтік қолдау шараларын ұсынуға 116 298,0 мың теңге сомасында кредит ескерілсін.
8-1. 123 144,2 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.03.2024 № 01-03/VIII-20-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
8-2. Учесть в районном бюджете на 2024 год кредит в сумме 1 372 587,0 тысяч тенге за счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов для приобретения жилья коммунального жилищного фонда.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-2 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.08.2024 № 25/11-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).

Ескерту. Шешім 8-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 20.03.2024 № 01-03/VIII-20-1 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-2) 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ішкі қарыздар қаражатынан берілетін кредиттер есебінен коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға 1 372 587,0 мың теңге сомасында кредит көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-2-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 28.08.2024 № 25/11-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Е. Загипаров
Приложение 1 к решению
Зайсанского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года
№01-03/VIII-15-2
Бюджет района на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.11.2024 № 28/1-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

9. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Е. Загипаров
Зайсан аудандық мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№01-03/VIII-15-2 шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 20.11.2024 № 28/1-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

38 752,5
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
63 385,1
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
168 981,6
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
85 697,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
85 697,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52 248,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
829,0
021
Капитальные расходы государственного органа
400,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
32 220,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 232 702,8
1
Жилищное хозяйство
1 029 261,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
755 395,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
19 887,9
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
342 741,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
230 939,1
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
161 827,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
97 460,0
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
97 460,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
176 406,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
176 406,0
2
Коммунальное хозяйство
202 841,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
202 841,8
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
109 902,5
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
92 939,3
3
Благоустройство населенных пунктов
600,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
600,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов

38 752,5
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
63 385,1
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
168 981,6
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
85 697,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
85 697,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 248,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
829,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
32 220,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 232 702,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 029 261,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
755 395,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
19 887,9
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
342 741,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
230 939,1
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
161 827,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
97 460,0
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
97 460,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
176 406,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
176 406,0
2
Коммуналдық шаруашылық
202 841,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
202 841,8
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
109 902,5
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
92 939,3
3
Елді-мекендерді көркейту
600,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
600,0
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету

007
Капитальные расходы государственного органа
400,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
68 415,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
67 415,0
013
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
71 815,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
70 315,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1 500,0
2
Оборона
36 152,0
1
Военные нужды
30 452,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
30 452,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
30 452,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
5 700,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5 700,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 200,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 500,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 000,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
2 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 000,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
334 410,0
1
Социальное обеспечение
90 000,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
90 000,0
005
Государственная адресная социальная помощь
90 000,0
2
Социальная помощь
185 810,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
185 810,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
36 810,0
006
Оказание жилищной помощи
4 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45 000,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью

007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
68 415,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 415,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
71 815,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 315,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500,0
2
Қорғаныс
36 152,0
1
Әскери мұқтаждар
30 452,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
30 452,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
30 452,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
5 700,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 700,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 200,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 500,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 000,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
2 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 000,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
334 410,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
90 000,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
90 000,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
90 000,0
2
Әлеуметтiк көмек
185 810,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
185 810,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
36 810,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45 000,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

109 741,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
75 069,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
40 072,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
33 497,0
006
Капитальные расходы государственного органа
500,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 000,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
34 672,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
30 672,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
47 175,0
6
Земельные отношения
37 225,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
37 225,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
36 725,0
007
Капитальные расходы государственного органа
500,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
9 950,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 950,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 950,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35 875,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35 875,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
35 875,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
35 375,0
015
Капитальные расходы государственного органа
500,0
12
Транспорт и коммуникации
80 800,0
1
Автомобильный транспорт
35 800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
35 800,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
35 800,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
45 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45 000,0

109 741,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
75 069,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 072,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
33 497,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 000,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
34 672,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 672,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
47 175,0
6
Жер қатынастары
37 225,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
37 225,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 725,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
9 950,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 950,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9 950,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35 875,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35 875,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
35 875,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
35 375,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
12
Көлiк және коммуникация
80 800,0
1
Автомобиль көлiгi
35 800,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
35 800,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
35 800,0
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
45 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45 000,0