О внесении изменения в решение Зайсанского районного маслихата от 26 декабря 2022 года №27-5 "О бюджете Айнабулакского сельского округа Зайсанского района на 2023-2025 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 8 августа 2023 года № 01-03/VIII-8-1
Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете Айнабулакского сельского округа Зайсанского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года №27-5 следующие изменения:
"1. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа Зайсанского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 52236,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 6595,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления-0,0 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45609,0 тысяч тенге;
2) затраты 52387,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -151,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 151,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 151,9 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года
Председатель районного маслихата Е. Загипаров
Приложение
к решению Зайсанского
районного маслихата

Зайсан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Зайсан ауданы Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" №27-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 тамыздағы № 01-03/VIII-8-1 шешімі
Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Зайсан ауданы Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" №27-5 шешіміне мынадай өзгеріс еңгізілсін:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Зайсан ауданы Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін
1)кірістер – 52236,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 6595,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 31,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 45609,0 мың теңге;
2)шығындар – 52387,9 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге,
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -151,9 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 151,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 151,9 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Е. Загипаров
Зайсан аудандық мәслихатының