О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 27-8 "О бюджете Дайырского сельского округа Зайсанского района на 2023-2025 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 8 августа 2023 года № 01-03/VIII-8-4
Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 26 декабря 2022 года №27-8 "О бюджете Дайырского сельского округа Зайсанского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Дайырского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы - 178483,6тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 6 548,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 171935,3 тысяч тенге;
2)затраты - 178792,9 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -309,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 309,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 309,3 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года
Председатель сессии Е. Загипаров
Приложение
к решению Зайсанского
районного маслихата

Зайсан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округінің бюджеті туралы" №27-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 тамыздағы № 01-03/VIII-8-4 шешімі
Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округінің бюджеті туралы" №27-8 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 178483,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 6 548,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 171935,6 мың теңге;
2)шығындар – 178792,9 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -309.3 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 309.3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 309.3 мың теңге"
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Аудандық мәслихат төрағасы Е. Загипаров
Зайсан аудандық мәслихатының