О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2022 года № 29/2-VII "О бюджете города Алтай на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 7 декабря 2023 года № 8/2-VIII
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете города Алтай на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 29/2-VII следующие изменения:
пункты 1, 2 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алтай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 593604,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 554240,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3920,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8444,0 тысяч тенге;
2) затраты – 616377,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22772,1 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22772,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22772,1 тысяч тенге.
2. Предусмотреть в бюджете города Алтай на 2023 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 8444,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением к настоящему решению.

Алтай ауданының мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/2-VII "2023-2025 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/2-VIII шешімі
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/2-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2 – тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 593604,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 554240,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3920,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8444,0 мың теңге;
2) шығындар – 616377,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -22772,1 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22772,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22772,1 мың теңге.
2. 2023 жылға арналған Алтай қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен 8444,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.