О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 25/314-VІI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2023-2025 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 августа 2023 года № 7/68-VIII
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2022 года №25/314-VІІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 890 015,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 677 450,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 672,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 206 893,0 тысяч тенге;
2) затраты – 6 163 598,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 816,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 108 675,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 62 752,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 319 505,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 319 505,9 тысяч тенге:
поступление займов – 108 675,0 тысяч тенге;
погашение займов – 62 752,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 273 583,1 тысяч тенге.".

Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 25/314–VІI "2023-2025 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 тамыздағы № 7/68-VIII шешімі
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 25/314-VІI шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 890 015,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 677 450,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 672,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 206 893,0 мың теңге;
2) шығындар – 6 163 598,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45 816,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 108 675,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 62 752,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 319 505,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 319 505,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 108 675,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 62 752,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 273 583,1 мың теңге.".

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
79731,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
75167,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1012,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1420,0
015
Капитальные расходы государственного органа
2132,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
32726,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
32726,0
02
Оборона
162589,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
162589,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
21434,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
141155,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1250,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1250,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1250,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
665722,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
665722,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
56111,0
002
Программа занятости
105785,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
64999,0
005
Государственная адресная социальная помощь
89999,0
006
Оказание жилищной помощи
1583,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52200,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1490,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1902,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
202547,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
79731,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75167,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1012,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1420,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2132,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
32726,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32726,0
02
Қорғаныс
162589,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
162589,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
21434,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
141155,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1250,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1250,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1250,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
665722,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
665722,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56111,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
105785,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
64999,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
89999,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1583,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
52200,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1490,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1902,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
202547,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

621154,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
59018,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
24825,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
14000,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
76422,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
13360,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
392562,3
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3275,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6288,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31404,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
94511,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
35046,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
34996,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
50,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
28781,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
28531,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
0,0
007
Капитальные расходы государственного органа
250,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26684,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
26684,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
4000,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
4000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
44720,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
44720,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
44270,0
015
Капитальные расходы государственного органа
450,0
12
Транспорт и коммуникации
58507,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

621154,3
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59018,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
24825,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14000,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
76422,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
13360,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
392562,3
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3275,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6288,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
31404,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
94511,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
35046,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34996,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
50,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
28781,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28531,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26684,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
26684,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
4000,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
4000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
44720,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
44720,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
44270,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450,0
12
Көлiк және коммуникация
58507,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

62752,2
8
Используемые остатки бюджетных средств
273583,1
01
Остатки бюджетных средств
273583,1
1
Свободные остатки бюджетных средств
273583,1
Приложение 2 к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата
от 15 августа 2023 года
№ 7/68-VIII
Приложение 4 к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата
от 28 декабря 2022 года
№ 25/314-VІI
Перечень бюджетных программ на 2023 год, финансируемых из местного бюджета
Функциональная группа
Администратор программ
программа
Наименование
1
2
3
4
II. Затраты
01
Государственные услуги общего характера
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
013
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
015
Капитальные расходы государственного органа
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
02
Оборона
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

62752,2
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
273583,1
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
273583,1
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
273583,1
Катонқарағай
аудандық мәслихатының
2023 жылғы 15 тамыздағы
№ 7/68-VIII шешіміне 2- қосымша
Катонқарағай
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 25/314-VІI шешіміне 4- қосымша
2023 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
II. Шығындар
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
02
Қорғаныс
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
002
Программа занятости
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
005
Государственная адресная социальная помощь
006
Оказание жилищной помощи
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
021
Капитальные расходы государственного органа
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
015
Освещение улиц в населенных пунктах
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
007
Капитальные расходы государственного органа
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
015
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
13
Прочие
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
14
Обслуживание долга
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
038
Субвенции
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
13
Басқалар
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
14
Борышқа қызмет көрсету
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
038
Субвенциялар
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
III. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

694786,0
0,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1332735,2
694786,0
0,0
"Реконструкция здания автовокзала под размещение краеведческого центра, расположенного по улице Огнева, 54 в селе Улкен Нарын Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области
0,0
0,0
0,0
Реконструкция центральной котельной в селе Катон-Карагай, Катон-Карагайского района ВКО. Электроснабжение
32564,0
0,0
0,0
Реконструкция центральной котельной и тепловых сетей в селе Катон-Карагай Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области. Корректировка.
550000,0
305033,0
0,0
Реконструкция тепловых сетей в селе Катон-Карагай Катон-Карагайского района ВКО
650000,0
389753,0
0,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в с. Катон-Карагай Катон-Карагайского района
100171,2
0,0
0,0

694786,0
0,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
1332735,2
694786,0
0,0
"Автовокзал ғимаратын Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Үлкен Нарын ауылындағы Огнев көшесі, 54 мекен-жайында орналасқан өлкетану орталығын орналастыру үшін қайта жаңарту
0,0
0,0
0,0
ШҚО Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылындағы орталық қазандықты қайта жаңарту. Электрмен жабдықтау
32564,0
0,0
0,0
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылындағы орталық қазандық пен жылу желілерін қайта жаңарту. Түзету.
550000,0
305033,0
0,0
ШҚО Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылындағы жылу желілерін қайта жаңарту
650000,0
389753,0
0,0
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
100171,2
0,0
0,0