О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 25/339-VII "О бюджете Улкен Нарынского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 декабря 2023 года № 9/126-VIII
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 25/339–VII "О бюджете Улкен Нарынского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Улкен Нарынского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 169488,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 45431,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2877,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 121179,8 тысяч тенге;
2) затраты – 177655,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8167,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8167,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы №25/339-VII "2023-2025 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 9/126-VIII шешімі
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/339-VII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, тиісінше соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 169488,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 45 431,3 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 2 877,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 121 179,8 мың теңге;
2) шығындар – 177 655,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -8167,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8167,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 8167,3 тысяч тенге.".
Утвержденный решением районного маслихата приложение 1, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года
Председатель Катон-Карагайского районного маслихата Б. Болаев
Приложение к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата от 13 декабря 2023
года №9/126-VIII
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата от 30 декабря 2023

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8167,3 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай аудандық мәслихатының төрағасы Б. Болаев
Катонқарағай аудандық
мәслихатының 2023 жылғы 13
желтоқсандағы № 9/126-VIII
шешіміне қосымша
Катонқарағай аудандық
мәслихатының 2022 жылғы 30