О бюджете Катон-Карагайского района на 2024-2026 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2023 года № 10/128-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 795 556,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 766 883,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 131,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 023 542,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7 926 877,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 126 101,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 193 830,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 67 729,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 278 392,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 278 392,7 тысяч тенге:
поступление займов – 193 830,0 тысяч тенге;
погашение займов – 67 729,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 128 818,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.04.2024 № 15/178-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Принять к исполнению на 2024 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 декабря 2023 года №9/69-VIII "Об областном бюджете на 2024-2026 годы".
3. Учесть в районном бюджете на 2024 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 948 373,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 35 440,0 тысяч тенге.
5. Учесть в районном бюджете на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 607 482,0 тысяч тенге, в том числе :
Алтынбельский сельский округ – 48 918,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 10/128-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
2024-2026 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 795 556,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 766 883,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 131,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 023 542,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 926 877,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 126 101,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 193 830,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 67 729,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 278 392,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 278 392,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 193 830,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 67 729,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 128 818,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 12.04.2024 № 15/178-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы 9/69-VIII "2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен белгіленген, 2024 жылға арналған аудандық бюджетке әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз көлемінде атқару қабылдансын.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 948 373,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. 2024 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 35 440,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2024 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 607 482,0 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Алтынбел ауылдық округі – 48 918,0 мың теңге;

Аккайнарский сельский округ – 49 988,0 тысяч тенге;
Аксуский сельский округ – 53 151,0 тысяч тенге;
Белкарагайский сельский округ – 43 892,0 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 39 671,0 тысяч тенге;
Катон-Карагайский сельский округ – 72 264,0 тысяч тенге;
Коробихинский сельский округ – 57 813,0 тысяч тенге;
Ново-Поляковский сельский округ – 35 907,0 тысяч тенге;
Ново-Хайрузовский сельский округ – 42 513,0 тысяч тенге;
Солдатовский сельский округ – 28 053,0 тысяч тенге;
Солоновский сельский округ – 32 800,0 тысяч тенге;
Урыльский сельский округ – 45 766,0 тысяч тенге;
Улкен Нарынский сельский округ – 56 746,0 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ на 2024 год, финансируемых из местного бюджета согласно приложения 4.
7. Учесть целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета на 2024 год согласно приложения 5.

Аққайнар ауылдық округі – 49 988,0 мың теңге;
Ақсу ауылдық округі – 53 151,0 мың теңге;
Белқарағай ауылдық округі – 43 892,0 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 39 671,0 мың теңге;
Катонқарағай ауылдық округі – 72 264,0 мың теңге;
Коробиха ауылдық округі – 57 813,0 мың теңге;
Ново-Поляковка ауылдық округі – 35 907,0 мың теңге;
Ново-Хайрузовка ауылдық округі – 42 513,0 мың теңге;
Солдатово ауылдық округі – 28 053,0 мың теңге;
Солоновка ауылдық округі – 32 800,0 мың теңге;
Өрел ауылдық округі – 45 766,0 мың теңге;
Үлкен Нарын ауылдық округі – 56 746,0 мың теңге.
6. 2024 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2024 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы трансферттер және даму трансферттері 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

8. Учесть целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из республиканского бюджета на 2024 год согласно приложения 6.
9. Учесть перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2024-2026 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложения 7.
10. Учесть реализацию мер социальной поддержки специалистам социальной сферы сельских населенных пунктов на 2024 год согласно приложения 8.

8. 2024 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы және даму трансферттері 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген 2024 – 2026 жылдарға арналған аудан бюджетінің бюджетік даму бағдарламаларының тізбесі 7-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
10. 2024 жылға арналған ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру 8-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

11. Учесть резерв местного исполнительного органа района на 2024-2026 годы согласно приложения 9.
12. Целевые текущие трансферты из областного бюджета для сельских округов учесть согласно приложения к постановлению о реализации данного решения.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Катон-Карагайского районного маслихата Б. Болаев
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата

11. 2024-2026 жылдарға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 9-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
12. Облыстық бюджеттен ауылдық округтерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер осы шешімнің іске асырылуы туралы қаулының қосымшасына сәйкес ескерілсін.
13. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай аудандық мәслихатының төрағасы Б. Болаев
Катонқарағай
аудандық мәслихатының

58294,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
180117,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
72471,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
68726,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1012,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1420,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1313,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
50,0
040
Развитие объектов государственных органов
50,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
35762,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
35762,0
02
Оборона
73073,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
73073,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
19573,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
53500,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
0,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
0,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
574608,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
574608,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
50362,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38640,0
005
Государственная адресная социальная помощь
95169,0
006
Оказание жилищной помощи
1484,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
61521,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1557,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2956,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

58294,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
180117,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
72471,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68726,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1012,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1420,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1313,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
50,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
50,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
35762,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35762,0
02
Қорғаныс
73073,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
73073,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
19573,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
53500,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
0,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
0,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
574608,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
574608,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50362,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38640,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
95169,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1484,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
61521,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1557,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2956,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету

256181,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
29208,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
33030,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
4500,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4203804,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
344365,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
57000,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
134033,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
0,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
7998,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
43350,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
101984,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3859439,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0,0
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
0,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3859439,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
647209,0
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
647209,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
50603,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
22657,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
14847,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
85536,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
15729,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
448027,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3439,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6371,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

256181,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
29208,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
33030,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
4500,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4203804,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
344365,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
57000,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
134033,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
0,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
7998,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
43350,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
101984,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3859439,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0,0
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
0,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3859439,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
647209,0
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
647209,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50603,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
22657,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14847,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
85536,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
15729,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
448027,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3439,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6371,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

85330,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20780,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20780,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
31677,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
31677,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
32873,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
27873,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
5000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
57484,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
57484,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
38465,0
015
Капитальные расходы государственного органа
19019,0
12
Транспорт и коммуникации
4229,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4229,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
4079,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
0,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
150,0
13
Прочие
789339,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
157297,0
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
157297,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35440,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
35440,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
596602,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
596602,0
14
Обслуживание долга
26771,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26771,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

85330,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20780,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
20780,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
31677,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31677,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
32873,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27873,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
57484,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
57484,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
38465,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19019,0
12
Көлiк және коммуникация
4229,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4229,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4079,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
0,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
150,0
13
Басқалар
789339,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
157297,0
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
157297,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35440,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
35440,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
596602,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
596602,0
14
Борышқа қызмет көрсету
26771,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26771,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
14
Обслуживание долга
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
038
Субвенции
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
Поступление от продажи финансовых активов государства
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступления займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
16
Погашение займов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остатки бюджетных средств
001
Свободные остатки бюджетных средств
Приложение 5 к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 10/128-VIII
Целевые текущие трансферты и трансферты на развитие поступившие из областного бюджета на 2024 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.04.2024 № 15/178-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор программ
программа
Наименование
1
2
3
4
5
II. Затраты
839989,0
01
Государственные услуги общего характера
59546,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
14
Борышқа қызмет көрсету
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
038
Субвенциялар
III. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімдері
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім-шарттары
16
Қарыздарды өтеу
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Катонқарағай
аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№10/128 -VIII шешіміне 5 қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы трансферттер және даму трансферттері
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 12.04.2024 № 15/178-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
II. Шығындар
839989,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
59546,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі