О бюджете Солоновского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2023 года № 10/149-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Солоновского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 22351,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3733,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18618,0 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
2) затраты – -24115,0,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1764,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Солоновка ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 10/149-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабы 2-7-тармағына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Солоновка ауылдық округінің бюджеті 1,2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, тиісінше соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22351,0 оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3733,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 18618,0 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 0,0 мың теңге
2) шығындар - 24115,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -1764,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1764,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге
погашение займов – 0,0 тысяч тенге
используемые остатки бюджетных средств –1764,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.07.2024 № 17/229-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Катон-Карагайского районного маслихата Б. Болаев
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1764,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1764,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда-Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 25.07.2024 № 17/229-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай аудандық мәслихатының төрағасы Б. Болаев
Катонқарағай
аудандық мәслихатының