О бюджете Тугылского сельского округа Тарбагатайского района на 2024 -2026 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2023 года № 12/3-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тугылского сельского округа Тарбагатайского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 159 974,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39 400,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 160,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 120 414,0 тысяч тенге;
2) затраты – 160 696,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -722,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 722,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 722,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.04.2024 № 14/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
1-1. Учесть, что в бюджете Тугылского сельского округа Тарбагатайского района на 2024 год установлен объем субвенции,передаваемый из районного бюджета в сумме 44 989,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.04.2024 № 14/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
1-2. Учесть, что в бюджете Тугылского сельского округа Тарбагатайского района на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 25 000,0 тыс тенге; из районного бюджета в сумме 50 425,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.04.2024 № 14/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).

2024-2026 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Тұғыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 12/3-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Тұғыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 159 974,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 400,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 160,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 120 414,0 мың теңге;
2) шығындар – 160 696,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -722,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 722,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 722,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 14/3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. 2024 жылға арналған Тарбағатай ауданы Тұғыл ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілген субвенция көлемі 44 989,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 14/3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-2. 2024 жылға арналған Тарбағатай ауданы Тұғыл ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджеттен 25000,0 мың теңге; аудандық бюджеттен 50425,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 14/3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

1-3. Используемые остатки бюджетных средств 722,2 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-3 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.04.2024 № 14/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Тарбагатайского районного маслихата О. Канагатов
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата

1-3. 722,2 мың теңге бюджет қаражатының бос қалдықтарының пайдалануы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 1-3-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 14/3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай аудандық мәслихатының төрағасы О. Канагатов
Тарбағатай
аудандық мәслихатының

от 29 декабря 2023 года
№12/3-VIII
Использование свободных остатков бюджетных средств
Сноска. Решение дополнено приложением 4 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.04.2024 № 14/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование расходов
II. РАСХОДЫ
722,2
01
Государственные услуги общего характера
722,2
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
722,2

2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№12/3-VIII шешіміне 4-қосымша
Бюджет қаражаты бос қалдықтарының пайдалануы
Ескерту. Шешім 4-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 14/3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Шығындар атауы
II. ШЫҒЫНДАР
722,2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
722,2
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
722,2