О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 215 "О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2023-2025 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 мая 2023 года № 20
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 215 "О бюджете поселков и сельских округов Уланского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аблакетского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67530,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11113,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56417,3 тысяч тенге;
2) затраты – 69559,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2028,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2028,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2028,8 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Аблакетского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 32196,3 тыс.тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 31985,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6870,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25115,9 тысячи тенге;
2) затраты – 32255,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

Ұлан аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" 2022 жылдың 29 желтоқсандағы № 215 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы № 20 шешімі
Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан аудандық мәслихаттың "2023-2025 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 215 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67530,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11113,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 56417,3 мың теңге;
2) шығындар – 69559,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2028,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2028,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2028,8 мың теңге.";
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2023 жылға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 32196,3 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31985,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6870,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25115,9 мың теңге;
2) шығындар – 32255,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 269,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 269,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 269,8 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в бюджете Айыртауского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 3696,9 тыс.тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Асубулак на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 39117,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9540,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29577,2 тысячи тенге;
2) затраты – 40026,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 908,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 908,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 908,8 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в бюджете поселка Асубулак на 2023 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 12594,2 тыс.тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить бюджет Бозанбайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 45218,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8253,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 154,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36811,4 тысяч тенге;
2) затраты – 46494,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1275,2 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -269,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 269,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 269,8 мың теңге.";
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2023 жылға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 3696,9 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Асубұлақ кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39117,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9540,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29577,2 мың теңге;
2) шығындар – 40026,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -908,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 908,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 908,8 мың теңге.";
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2023 жылға арналған Асубулак кентінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 12594,2 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
10 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2023-2025 жылдарға арналған Бозанбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45218,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8253,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 154,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36811,4 мың теңге;
2) шығындар – 46494,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1275,2 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 32,4 тысяч тенге.";
пункт 48 изложить в следующей редакции:
"48. Предусмотреть в бюджете Алмасайского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 7198,6 тыс.тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Г. Калиева
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата
от 03 мая 2023 года
№ 20
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32,4 мың теңге.".
48 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"48. 2023 жылға арналған Алмасай ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 7198,6 мың теңге сомасында қарастырылсын.".
2. Осы шешiм 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Мәслихат төрағасы Г. Калиева
Ұлан аудандық мәслихаттың
2023 жылғы 03 мамырдағы
№ 20 шешіміне № 1 қосымша
Ұлан аудандық мәслихаттың