О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата "О бюджете Уланского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 204
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 9 июня 2023 года № 25
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата "О бюджете Уланского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 204 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7421445,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2627254,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14172,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 819722,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3960297,7 тысяч тенге;
2) затраты – 6759617,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -21360,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 62100,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 83460,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 683188,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -683188,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 62100,0 тысяч тенге;

Ұлан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 204 "2023-2025 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2023 жылғы 9 маусымдағы № 25 шешімі
Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан аудандық маслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 204 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7421445,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2627254,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14172,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 819722,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3960297,7 мың теңге;
2) шығындар – 6759617,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -21360,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 62100,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 83460,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 683188,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -683188,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 62100,0 мың теңге;

30978,1
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
270,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
36692,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
36692,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
36692,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
49200,3
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
49200,3
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
49200,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
34020,3
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
5650,0
015
Капитальные расходы государственного органа
9530,0
12
Транспорт и коммуникации
186396,8
1
Автомобильный транспорт
186396,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
186396,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
122250,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
64146,8
13
Прочие
1545131,0
9
Прочие
1545131,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
63282,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
63282,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
71724,0
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
71724,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
323952,0
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
323952,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1086173,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"

30978,1
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
36692,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
36692,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
36692,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
49200,3
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
49200,3
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
49200,3
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
34020,3
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5650,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9530,0
12
Көлiк және коммуникация
186396,8
1
Автомобиль көлiгi
186396,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
186396,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
122250,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
64146,8
13
Басқалар
1545131,0
9
Басқалар
1545131,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
63282,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
63282,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
71724,0
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
71724,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
323952,0
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
323952,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1086173,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту