О внесении изменений в решение маслихата района Самар от 28 декабря 2022 года №8-2 "О районном бюджете района Самар на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 27 апреля 2023 года № 2-4/VIII
Маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Самар "О районном бюджете района Самар на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года №8-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 890 032,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 476 984,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 605,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 025,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 407 418,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 890 032,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -29 797,6 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41 400,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 801,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 29 797,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – – 29 797,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 41 400,0 тенге;
погашение займов – 11 801,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год объемы субвенций и трансфертов, передаваемых их районного бюджета в бюджеты городов районного значения, сел, поселков, сельских округов в общей сумме 547 212,0 тысяч тенге, в том числе:
- Аккалинский сельский округ 64 976,0 тысяч тенге;
- Бастаушинский сельский округ 32 070,0 тыс. тенге;
- Кулынжонский сельский округ 110 483,0 тысяч тенге;
- Мариногорский сельский округ 58 488,0 тысяч тенге;
- Миролюбовский сельский округ 43 969,0 тысяч тенге;
- Палатцынский сельский округ 60 843,0 тысяч тенге;
- Самарский сельский округ 118 734,0 тысяч тенге;
- Сарыбелский сельский округ 57 649,0 тысяч тенге;
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2023 - 2025 жылдарға арналған Самар ауданының аудандық бюджеті туралы" Самар ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 8-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 2-4/VIII шешімі
Самар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023 - 2025 жылдарға арналған Самар ауданының аудандық бюджеті туралы" Самар ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 8-2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 3 890 032,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 476 984,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 605,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 025,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 407 418,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 890 032,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 797,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41 400,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 801,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29 797,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 29 797,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 41 400,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 801,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0, 0 теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте 547 212,0 мың теңге сомасында аудандық маңызы бар қала, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі қарастырылсын, оның ішінде:
Аққала ауылдық округі – 64 976,0 мың теңге;
Бастаушы ауылдық округі – 32 070,0 мың теңге;
Құлынжон ауылдық округі – 110 483,0 мың теңге;
Мариногорка ауылдық округі –58 488,0 мың теңге;
Миролюбовка ауылдық округі – 43 969,0 мың теңге;
Палатцы ауылдық округі – 60 843,0 мың теңге;
Самар ауылдық округі – 118 734,0 мың теңге;
Сарыбел ауылдық округі – 57 649,0 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.