О бюджете сельских округов района Самар на 2024-2026 годы
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2023 года № 9-4/VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аккала на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 158 025,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 350,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 650,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 151 025,0 тысяч тенге;
2) затраты – 165 240,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 215,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 215,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –7 215,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.06.2024 № 13-3/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете сельского округа Аккала на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 106 353,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.06.2024 № 13-3/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Учесть в бюджете сельского округа Аккала на 2024 год субвенции из районного бюджета в размере 44 672,0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Бастаушинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 221,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 115 221,6 тысяч тенге;
2) затраты – 120 750,2 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Самар ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 9-4/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Самар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Аққала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 158 025,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 350,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 650,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 151 025,0 мың теңге;
2) шығындар – 165 240,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 215,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 215,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 215,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.06.2024 № 13-3/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Аққала ауылдық округі бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 106 353,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.06.2024 № 13-3/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2024 жылға арналған Аққала ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 44 672,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
4. 2024-2026 жылдарға арналған Бастаушы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 118 221,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 115 221,6 мың теңге;
2) шығындар – 120 750,2 мың теңге;

9. Учесть в бюджете Кулынжонского сельского округа на 2024 год субвенции из районного бюджета в размере 41 764,0 тысяч тенге.
10. Утвердить бюджет Мариногорского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 147 781,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 923,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 139 858,3 тысяч тенге;
2) затраты – 145 601,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 820,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 820,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 820,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.06.2024 № 13-3/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
11. Учесть в бюджете Мариногорского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 102 630,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.06.2024 № 13-3/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Учесть в бюджете Мариногорского сельского округа на 2024 год субвенции из районного бюджета в размере 37 228,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Миролюбовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 920,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 090,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 830,0 тысяч тенге;
2) затраты – 54 418,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 498,4 тысяч тенге;

9. 2024 жылға арналған Құлынжон ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 41 764,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
10. 2024-2026 жылдарға арналған Мариногорка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 147 781,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 923,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 139 858,3 мың теңге;
2) шығындар – 145 601,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 820,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 820,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 820,6 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.06.2024 № 13-3/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2024 жылға арналған Мариногорка ауылдық округі бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 102 630,3 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.06.2024 № 13-3/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2024 жылға арналған Мариногорка ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 37 228,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
13. 2024-2026 жылдарға арналған Миролюбовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 53 920,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 090,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 50 830,0 мың теңге;
2) шығындар – 54 418,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 498,4 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 498,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 498,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.06.2024 № 13-3/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
14. Учесть в бюджете Миролюбовского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 13 460,0 тысяч тенге
Сноска. Пункт 14 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.06.2024 № 13-3/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
15. Учесть в бюджете Миролюбовского сельского округа на 2024 год субвенции из районного бюджета в размере 37 370,0 тысяч тенге.
16. Утвердить бюджет Палатцынского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 937,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 110 937,4 тысяч тенге;
2) затраты – 114 606,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 669,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 669,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 669,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.06.2024 № 13-3/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
17. Учесть в бюджете Палатцынского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 66 816,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.06.2024 № 13-3/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
18. Учесть в бюджете Палатцынского сельского округа на 2024 год субвенции из районного бюджета в размере 44 121,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Самарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 498,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 498,4 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.06.2024 № 13-3/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2024 жылға арналған Миролюбовка ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 13 460,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.06.2024 № 13-3/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2024 жылға арналған Миролюбовка ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 37 370 мың теңге мөлшесінде ескерілсін.
16. 2024-2026 жылдарға арналған Палатцы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 112 937,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 110 937,4 мың теңге;
2) шығындар – 114 606,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 669,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 669,0 теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 669,0 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.06.2024 № 13-3/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2024 жылға арналған Палатцы ауылдық округі бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 66 816,4 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.06.2024 № 13-3/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2024 жылға арналған Құлынжон ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 44 121,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
19. 2024-2026 жылдарға арналған Самар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

23. Учесть в бюджете Сарыбелского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 61 217,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.06.2024 № 13-3/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
24. Учесть в бюджете Сарыбельского сельского округа на 2024 год субвенции из районного бюджета в размере 42 718,0 тысяч тенге.

23. 2024 жылға арналған Сарыбел ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 61 217,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.06.2024 № 13-3/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2024 жылға арналған Сарыбел ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 42 718,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.

25. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Самар Г. Шаймарданова
Приложение 1 к решению
маслихата района Самар
от "28" декабря 2023 года
№ 9-4/VIII
Бюджет сельского округа Аккала на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 18.06.2024 № 13-3/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ

25. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Самар ауданы мәслихатының төрағасы Г. Шаймарданова
Самар ауданы мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 9-4/VIII шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Аққала ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.06.2024 № 13-3/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР