О бюджете поселка Зачаганск на 2024-2026 годы
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 8-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Зачаганск города Уральск на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 032 769 тысяч тенге:
налоговые поступления – 401 953 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39 381 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 2 591 385 тысяч тенге;
2) затраты – 3 063 416 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30 647 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 647 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30 647 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 22.07.2024 № 13-4 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Поступления в бюджет поселка Зачаганск на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Уральского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 7-2 "О городском бюджете на 2024-2026 годы".
3. Учесть в бюджете поселка Зачаганск на 2024 год поступление трансфертов из вышестоящих органов в сумме 1 826 518 тысяч тенге и поступление субвенции, передаваемой из городского бюджета в сумме 238 222 тысячи тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Зачаган кентінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Орал қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Орал қаласының Зачаган кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 032 769 мың теңге:
салықтық түсімдер – 401 953 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 39 381 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 591 385 мың теңге;
2) шығындар – 3 063 416 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 30 647 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 647 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30 647 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 22.07.2024 № 13-4 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Зачаган кентінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Орал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 7-2 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2024 жылға арналған Зачаган кентінің бюджетінде жоғары тұрған органдардан 1 826 518 мың теңге сомасында трансферттер түсімі және қалалық бюджеттен берілетін субвенция көлемінің жалпы сомасы 238 222 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственными местным исполнительным органам, используются им в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Уральского городского маслихата Е. Калиев
Приложение 1 к решению
Уральского городского
маслихата
от 27 декабря 2023 года № 8-3
Бюджет поселка Зачаганск на 2024 год

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын мен қызметтерді тауарлармен өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі белгіленген тәртіпте пайдаланылады.
5. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев
Орал қалалық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 8-3 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Зачаган кентінің бюджеті