О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 24-1 "О бюджетах сельских округов Акжаикского района на 2023-2025 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 мая 2023 года № 3-1
Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Акжаикского района на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 24-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Акжолского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 414 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 938 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 39 476 тысяч тенге;
2) затраты – 42 682 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 268 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 268 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 268 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Аксуатского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 292 тысячи тенге:
налоговые поступления – 4 211 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 49 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 932 тысячи тенге;
2) затраты – 39 516 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1224 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1224 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1224 тысячи тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

Ақжайық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 24-1 "2023-2025 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 мамырдағы № 3-1 шешімі
Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 24-1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 414 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 938 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 39 476 мың теңге;
2) шығындар – 42 682 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 268 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 268 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 268 мың теңге.
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 292 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 211 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 49 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 932 мың теңге;
2) шығындар – 39 516 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1224 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1224 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1224 мың теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. 2023-2025 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті 7, 8 және 9 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін: