О признании утратившим силу решения Бокейординского районного маслихата от 14 августа 2023 года № 5-3 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Бокейординскому району"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 октября 2023 года № 8-2
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бокейординского районного маслихата от 14 августа 2023 года №5-3 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Бокейординскому району".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Л.Кайргалиева

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 14 тамыздағы № 5-3 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қазандағы № 8-2 шешімі
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 – бабы 2 - тармағына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 14 тамыздағы №5-3 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Л.Қайырғалиева