О признании утратившими силу некоторых решений Бокейординского районного маслихата
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 сентября 2023 года № 7-1. Зарегистрирован Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 6 октября 2023 года № 7257-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бокейординского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
председатель маслихата Л. Кайргалиева
Приложение к решению
от 25 сентября 2023 года
№ 7-1
1. Решение Бокейординского районного маслихата от 31 марта 2021 года № 3-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Бокейординского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6920).
2. Решение Бокейординского районного маслихата от 7 сентября 2022 года № 20-4 "О внесении изменения в решение Бокейординского районного маслихата от 31 марта 2021 года № 3-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Бокейординского района"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 29513).
3. Решение Бокейординского районного маслихата от 30 ноября 2022 года № 22-3 "О внесении изменений в решение маслихата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 3-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Бокейординского района"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 30999).

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 қыркүйектегі № 7-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 қазанда № 7257-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
мәслихат төрағасы Л. Кайргалиева
2023 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 7-1 Шешіміне
қосымша
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6920 тіркелген).
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-3 "Бөкей ордасы ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 20-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29513 тіркелген).
3. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-3 "Бөкей ордасы ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 30 қарашадағы № 22-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30999 тіркелген).