О бюджете Пятимарского сельского округа Жангалинского района на 2024-2026 годы
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 14-9.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Пятимарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 683 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 412 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 88 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 183 тысячи тенге;
2) затраты – 37 370 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -687 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 687 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 687 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Пятимар ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-9 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Пятимар ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 683 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 412 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 88 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 34 183 мың теңге;
2) шығындар – 37 370 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -687 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 687 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 687 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 03.06.2024 № 18-9 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Поступления в бюджет Пятимарского сельского округа на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Жангалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы".
3. Учесть в бюджете Пятимарского сельского округа на 2024 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 33 703 тысячи тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 03.06.2024 № 18-9 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Пятимар ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Жаңақала аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2024 жылға арналған Пятимар ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 33 703 мың теңге көлемінде ескерілсін.

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата К. Каменов
Приложение 1 к решению
районного маслихата
от 27 декабря 2023 года № 14-9
Бюджет Пятимарского сельского округа на 2024 год

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Каменов
Аудандық мәслихаттың
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 14-9 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Пятимар ауылдық округінің бюджеті