О внесений изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 28-1 "О бюджете Акобинского сельскогоокруга Жанибекского района на 2023–2025 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 августа 2023 года № 10-1
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 28-1 "О бюджете Акобинского сельского округа Жанибекскогорайона на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Акобинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 191тысяча тенге:
налоговые поступления – 848 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 52 343 тысячи тенге;
2) затраты – 53 845 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -654 тысячитенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 654 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 654 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 28-1 "2023-2025 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Ақоба ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 тамыздағы № 10-1 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 28-1 "2023-2025 жылдарға арналған Ақоба ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2023-2025 жылдарға арналған Ақоба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2 және 3 –қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 191 мың теңге:
салықтық түсімдер – 848 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 52 343мың теңге;
2) шығындар – 53 845 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -654 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 654 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 654 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 654 теңге.";
аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.