О признании утратившим силу решения акима района Бәйтерек от 13 марта 2023 года № 10 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории района Бәйтерек"
Решение акима района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 6 сентября 2023 года № 31
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима района Бәйтерек от 13 марта 2023 года "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории района Бәйтерек"
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Аким района М.Токжанов

Бәйтерек ауданы әкімінің 2023 жылғы 13 наурыздағы № 10 "Бәйтерек ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы!" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімінің 2023 жылғы 6 қыркүйектегі № 31 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫМ:
1. Бәйтерек ауданы әкімінің 2023 жылғы 13 наурыздағы №10 "Бәйтерек ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі М.Токжанов