О признании утратившим силу решения маслихата района Бәйтерек от 26 мая 2023 года № 3-6 "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 7 марта 2014 года № 22-1 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Зеленовского района"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 27 сентября 2023 года № 8-6
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение маслихата района Бәйтерек от 26 мая 2023 года №3-6 "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 7 марта 2014 года № 22-1 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Зеленовского района".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Н.Хайруллин

"Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 наурыздағы № 22-1 "Зеленов ауданы аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бәйтерек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 мамырдағы № 3-6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 8-6 шешімі
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 наурыздағы № 22-1 "Зеленов ауданы аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бәйтерек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 мамырдағы №3-6 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н.Хайруллин