О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 23 декабря 2022 года №24-13 "О бюджете сельского округа Махамбет района Бәйтерек на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 25 апреля 2023 года № 2-13
Маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 23 декабря 2022 года №24-13 "О бюджете сельского округа Махамбет района Бәйтерек на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Махамбет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 047 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 185 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 81 814 тысяч тенге;
2) затраты – 91 043 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 996 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 996 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 996 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Н.Хайруллин
Приложение
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 25 апреля 2023 года №2-13
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 23 декабря 2022 года №24-13
Бюджет сельского округа Махамбет на 2023 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Бәйтерек ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №24-13 "2023-2025 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Махамбет ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 2-13 шешімі
Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №24-13 "2023-2025 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Махамбет ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Махамбет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 047 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 185 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 81 814 мың теңге;
2) шығындар – 91 043 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 996 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 996 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 996 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н.Хайруллин
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2023 жылғы 25 сәуірдегі
№2-13 шешіміне
қосымша
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№24-13 шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған Махамбет ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы