О бюджете Караобинского сельского округа Казталовского района на 2024-2026 годы
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 12-6.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Караобинского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 582 тысячи тенге:
налоговые поступления – 3 962 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 280 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 44 340 тысяч тенге;
2) затраты – 49 504 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 922 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 922 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 922 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23.05.2024 № 18-6 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Поступления в бюджет Караобинского сельского округа на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Казталовского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 11-1 "О районном бюджете на 2024-2026 годы".
3. Учесть в бюджете Караобинского сельского округа на 2024 год поступления субвенции, передаваемых из районного бюджета в сумме 36 631 тысячи тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.

2024-2026 жылдарға арналған Казталов ауданының Қараоба ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-6 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 - 2026 жылдарға арналған Казталов ауданының Қараоба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 582 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 962 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 280 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 44 340 мың теңге;
2) шығындар – 49 504 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 922 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 922 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 922 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 23.05.2024 № 18-6 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-1 "2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2024 жылға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің сомасы 36 631 мың теңге ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.

5. Постоянным комиссиям Казталовского районного маслихата поручить ежеквартально заслушивать отчеты администраторов бюджетных программ.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата С.Мулдашев
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 27 декабря 2023 года № 12 – 6
Бюджет Караобинского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23.05.2024 № 18-6 (вводится в действие с 01.01.2024).
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

5. Казталов аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сайын бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.
6. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С.Мулдашев
Аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 12 – 6 шешіміне № 1 қосымша
2024 жылға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 23.05.2024 № 18-6 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың тенге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы