О бюджете Коктерекского сельского округа Казталовского района на 2024-2026 годы
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 12-13.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коктерекского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 948 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 291 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 47 657 тысяч тенге;
2) затраты – 57 081 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 133 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 133 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 133 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 03.09.2024 № 21-9 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Поступления в бюджет Коктерекского сельского округа на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Казталовского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 11-1 "О районном бюджете на 2024-2026 годы".
3. Учесть в бюджете Коктерекского сельского округа на 2024 год поступления субвенции, передаваемых из районного бюджета в сумме 34 229 тысяч тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Постоянным комиссиям Казталовского районного маслихата поручить ежеквартально заслушивать отчеты администраторов бюджетных программ.

2024-2026 жылдарға арналған Казталов ауданының Көктерек ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-13 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 - 2026 жылдарға арналған Казталов ауданының Көктерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 948 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 291 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 47 657 мың теңге;
2) шығындар – 57 081 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 133 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 133 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 133 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 03.09.2024 № 21-9 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Көктерек ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-1 "2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2024 жылға арналған Көктерек ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің сомасы 34 229 мың теңге ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Казталов аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сайын бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.