О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 26-1 "О бюджете Каратобинского сельского округа Каратобинского района на 2023-2025 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 11-3
Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О бюджете Каратобинского сельского округа Каратобинского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 26-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Каратобинского сельского округа Каратобинского района согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 235 804 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 905 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 219 899 тысяч тенге;
2) затраты – 235 892,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 88,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88,9 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 88,9 тысяч тенге.";
Учесть в бюджете Каратобинского сельского округа на 2023 год поступление целевых трансфертов и кредитов из областного бюджета:

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 26-1 "2023-2025 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-3 шешімі
Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 26-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 235 804 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 905 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 219 899 мың теңге;
2) шығындар – 235 892,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 88,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 88,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 88,9 мың теңге.";
2023 жылға арналған Қаратөбе ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін: