О бюджете Аккозинского сельского округа Каратобинского района на 2024-2026 годы
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 11-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аккозинского сельского округа Каратобинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 605 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 940 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –30 665 тысяч тенге;
2) затраты –32 840,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 235,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 235,7 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 235,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26.12.2024 № 23-7 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Поступления в бюджет сельского округа на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 10-2 "О районым бюджете на 2024 – 2026 годы".
3. Установить на 2024 год размеры субвенции в сумме 30 104 тысячи тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Аққозы ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-12 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Аққозы ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 605 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 940 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 30 665 мың теңге;
2) шығындар – 32 840,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 235,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 235,7 мың теңге:
қарыздартүсімі – 0 теңге;
қарыздардыөтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 235,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 26.12.2024 № 23-7 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған ауылдық округтың бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі, Қаратөбе аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-2 "2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2024 жылы берілетін субвенция көлемі 30 104 мың теңге сомасында белгіленсін.

4. Учесть в бюджете на 2024 год поступление целевых трансфертов из вышестоящего бюджета:
1) из республиканского бюджета в общей сумме – 50 тысяч тенге:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий, содержащихся за счет средств государственного бюджета - 50 тысяч тенге;
2) из районного бюджета в общей сумме – 21 600 тысяч тенге:

4. 2024 жылға арналған бюджетке жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін:
1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы – 50 мың теңге:
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға – 50 мың теңге;
2) аудандық бюджеттен жалпы сомасы - 21 600 мың теңге:

на работу по обустройстве спортивной игровой площадки в селе Коржын Аккозинского сельского округа Каратобинского района – 21 600 тысяч тенге.
5. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственными местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Н.Мендешов
Приложение 1
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 27 декабря 2023 года № 11-12
Бюджет Аккозинского сельского округа на 2024 год

Қаратөбе ауданы, Аққозы ауылдық округі Қоржын ауылына спорттық ойын алаңын орналастыру жұмысына – 21 600 мың теңге.
5. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
6. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н. Мендешов
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№11-17 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Аққозы ауылдық округінің бюджеті