О бюджете Саройского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 16-10.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Саройского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 022 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 033 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 31 989 тысяч тенге;
2) затраты – 34 539 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 517 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 517 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Сарой ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-10 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Сарой ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 022 мың теңге:
салықтық түсімдер –1 033мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 31 989 мың теңге;
2) шығындар – 34 539 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 517 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 517 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 517 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.06.2024 № 21-4 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Поступления в бюджет Саройского сельского округа на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2024-2026 годы", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы".

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 517 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 13.06.2024 № 21-4 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Сарой ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2024-2026 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.

3. Предусмотреть в бюджете Саройского сельского округа на 2024 год поступления субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 31 989 тысячи тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Ш.Дуйсенгалиева
Приложение 1
к решению Сырымского
районного маслихата
от 27 декабря 2023 года № 16-8
Бюджет Саройского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.06.2024 № 21-4 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5

3. 2024 жылға арналған Сарой ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция түсімдерінің жалпы сомасы 31 989 мың теңге көлемінде көзделсін.
4. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ш.Дуйсенгалиева
Сырым аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 16-8 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Сарой ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 13.06.2024 № 21-4 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5