О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 35-1
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 16-2
Таскалинский районный маслихат Западно–Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года №35-1 следующие изменения:

Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 35-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-2 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 35-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін: