О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года №31-1 "Об утверждении бюджета Теректинского района на 2023-2025 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 января 2023 года № 32-5
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях обеспечения аутентичности текстов на государственном и русском языках внести в решение Теректинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Теректинского района на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года №31-1 следующие изменения:
1) в тексте решения на государственном языке в пункте 3 абзац восьмой изложить в новой редакции, текст на русском языке оставить без изменений:
"Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 36 618 мың теңге;";
2) в тексте решения на государственном языке в пункте 3 абзац двадцать первый изложить в новой редакции, текст на русском языке оставить без изменений:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Теректі ауылындағы ауылішілік жолдарын Тракторная көшесін күрделі жөндеуге – 40 000 мың теңге;";
3) приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к данному решению
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 17 января 2023 года № 32-5
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 23 декабря 2022 года № 31-1
Бюджет Теректинского района на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Теректі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №31-1 "Теректі ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 32-5 шешімі
Теректі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазақ және орыс тілдеріндегі мәтіндердің теңтүпнұсқалығын қамтамасыз ету мақсатында Теректі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №31-1 "Теректі ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) шешімнің мемлекеттік тілдегі мәтініндегі 3 тармағының сегізінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тілдегі мәтін өзгеріссіз қалдырылсын:
"Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға - 36 618 мың теңге;";
2) шешімнің мемлекеттік тілдегі мәтініндегі 3 тармағының жиырма бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тілдегі мәтін өзгеріссіз қалдырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Теректі ауылындағы ауылішілік жолдарын Тракторная көшесін күрделі жөндеуге- 40 000 мың теңге;";
3) көрсетілген шешімнің 1-, 2-, 3-қосымшалары осы шешімнің 1-, 2-, 3- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихатының төрағасы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 17 қаңтардағы
№ 32-5 шешіміне 1-қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 31-1 шешіміне 1-қосымша
Теректі ауданының 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

1 800
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
110 125
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
80 583
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
34 139
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
46 444
006
Капитальные расходы государственного органа
0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
29 542
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
29 542
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
95 496
6
Земельные отношения
26 446
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
26 446
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
26 446
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
0
007
Капитальные расходы государственного органа
0
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
69 050
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
69 050
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
69 050
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 040
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 040
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
36 040
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
36 040
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
0

1 800
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
110 125
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
80 583
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 139
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
46 444
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
29 542
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 542
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
95 496
6
Жер қатынастары
26 446
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
26 446
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 446
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
10
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
69 050
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
69 050
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
69 050
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 040
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 040
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
36 040
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
36 040
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0