О внесении изменений и дополнения в решение Чингирлауского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 35-5 "О бюджете Ардакского сельского округа Чингирлауского района на 2023-2025 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 апреля 2023 года № 3-5
Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 27 декабря 2022 года №35-5 "О бюджете Ардакского сельского округа Чингирлауского района на 2023-2025 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ардакского сельского округа Чингирлауского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 809 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 325 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 47 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 39 437 тысячи тенге;
2) затраты – 40 953 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -144 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 144 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 144 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть в сельском бюджете на 2023 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета в общей сумме 1 515 тысяч тенге:
на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 1 365 тысяч тенге;
на капитальные расходы государственного органа – 150 тысяч тенге;".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-5 "2023-2025 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ардақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 3-5 шешімі
Шыңғырлау аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №35-5 "2023-2025 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ардақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ардақ ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 809 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 325 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 39 437 мың теңге;
2) шығындар – 40 953 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -144 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 144 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 144 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Ауылдық бюджетте 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 1 515 мың теңге ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 1 365 мың теңге;
мемлекеттік органның күрделі шығыстарына – 150 мың теңге;".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.