О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 35-2 "О бюджете Актауского сельского округа Чингирлауского района на 2023-2025 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 августа 2023 года № 9-2
Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 27 декабря 2022 года №35-2 "О бюджете Актауского сельского округа Чингирлауского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа Чингирлауского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 310 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 160 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 150 тысяч тенге;
2) затраты – 35 513 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -203 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 203 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 203 тысячи тенге.";
пункт 3-1 изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть в сельском бюджете на 2023 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета в общей сумме 1 564 тысячи тенге:

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-2 "2023-2025 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ақтау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 тамыздағы № 9-2 шешімі
Шыңғырлау аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №35-2 "2023-2025 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ақтау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ақтау ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 310 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 160 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 34 150 мың теңге;
2) шығындар – 35 513 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -203 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 203 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 203 мың теңге.";
3-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. Ауылдық бюджетте 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 1 564 мың теңге ескерілсін:

на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 1 564 тысячи тенге;".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата С.Тургалиев
Приложение к решению
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 27 декабря 2022 года №35-2
Бюджет Актауского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 1 564 мың теңге;".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С.Тұрғалиев
Шешімге қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№35-2 шешіміне 1- қосымша
2023 жылға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы