Об утверждении натуральных норм обеспечения канцелярскими принадлежностями и офисной бумагой работников системы Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы)
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 2 октября 2024 года № 200
В соответствии с частью 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы обеспечения канцелярскими принадлежностями и офисной бумагой работников системы Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) (далее – Агентство) согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту финансово-правового обеспечения Агентства в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Агентства.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Председатель А. Жұмағали
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
________________
"___"__________2024 года
Утверждены приказом
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по противодействию коррупции
(Антикоррупционной службы)
от 2 октября 2024 года № 200
Натуральные нормы обеспечения канцелярскими принадлежностями и офисной бумагой работников системы Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы)
№ п/п
Наименование
Единица измерения
Срок службы
Количество
Область применения
1
2
3
5
4
6
1.
Бумага офисная формата А4
пачка
(500 листов)
1 год
10*
На 1 штатную единицу сотрудников правоохранительного блока
4*
На 1 штатную единицу административных государственных служащих и работников по трудовым договорам
2.
Нож канцелярский
штука
3 года
1
На 1 штатную единицу
3.
Ножницы
штука
3 года
1
На 1 штатную единицу
4.
Степлер
штука
3 года
1
На 1 штатную единицу
5.
Антистеплер
штука
3 года
1
На 1 штатную единицу
6.
Линейка
штука
3 года
1
На 1 штатную единицу
7.
Ластик
штука
3 год
1
На 1 штатную единицу
8.
Дырокол
штука
3 года
1
На 1 штатную единицу
9.
Скрепки канцелярские
пачка
(100 штук)
1 год
1
На 1 штатную единицу
10.
Скобы для степлера
упаковка
(1000 штук)
1 год
4
На 1 штатную единицу
11.
Ручка шариковая
штука
1 год
4
На 1 штатную единицу
12.
Клей канцелярский
штука
1 год
2
На 1 штатную единицу
13.
Карандаш простой
штука
1 год
1
На 1 штатную единицу
14.
Зажим для бумаг (большой)
упаковка
(12 штук)
1 год
1
На 1 штатную единицу
15.
Точилка для карандашей
штука
2 года
1
На 1 штатную единицу
16.
Зажим для бумаг (средний)
упаковка
(12 штук)
1 год
2
На 1 штатную единицу
17.
Зажим для бумаг (маленький)
упаковка
(12 штук)
1 год
2
На 1 штатную единицу
18.
Корректор+разбавитель
набор
1 год
1
На 1 штатную единицу
19.
Папка-биговка
штука
1 год
6
На 1 штатную единицу
20.
Скоросшиватель картонный
штука
1 год
12
На 1 штатную единицу
21.
Бумага для заметок с клейким краем
упаковка
(100 листов)
1 год
2
На 1 штатную единицу
22.
Бумага для записей
коробка
(500 листов)
1 год
2
На 1 штатную единицу
23.
Книга учета (канцелярская)
штука (100 листов)
1 год
5
На 1 структурное подразделение РГУ
24.
Органайзер
набор
3 года
1
На 1 штатную единицу
25.
Тетрадь общая
штука
1 год
1
На 1 штатную единицу
26.
Стикеры цветные
набор
(75 листов)
1 год
4
На 1 штатную единицу
27.
Лоток
штука
3 года
2
На 1 штатную единицу
28.
Ежедневник
штука
1 год
1
На 1 штатную единицу
29.
Папка-регистр
штука
1 год
1
На 1 штатную единицу
30.
Файл-вкладыш
штука
1 год
10
На 1 штатную единицу
31.
Калькулятор
штука
3 года
1
На 1 штатную единицу
32.
Пластиковые конверты формата А4
штука
1 год
1
на 1 штатную единицу
33.
Маркеры цветные (текстовыделители)
набор
(4 штуки)
1 год
1
на 1 штатную единицу
34.
Папка "На подпись" кожаная
штука
1 год
2
Руководителю РГУ, его заместителям, руководителю аппарата
Примечание:
* резерв для проведения дополнительных мероприятий в размере 10 % (процентов) от общей нормы положенности работникам Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционная служба). Отпуск канцелярских принадлежностей и офисной бумаги обеспечивается по заявкам (с указанием оснований) на имя руководителя аппарата, руководителя территориального подразделения Агентства.
Отпуск канцелярских принадлежностей и канцелярской бумаги производится на фактическое количество действующих работников;
Расшифровка аббревиатуры:
РГУ – республиканское государственное учреждение.

Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жұмыскерлерін кеңсе керек-жарақтарымен және кеңсе қағазымен қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2024 жылғы 2 қазандағы № 200 бұйрығы
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабы 2-бөлігіне сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1 Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) (бұдан әрі – Агенттік) жұмыскерлерін кеңсе керек-жарақтарымен және кеңсе қағазымен қамтамасыз етудің заттай нормалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Агенттіктің Қаржы-құқықтық қамтамасыз ету департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қазақ және орыс тілдерінде жіберуді;
2) осы бұйрықты Агенттіктің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттіктің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға А. Жұмағали
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
__________________
2024 жылғы"___"_____
Қазақстан Республикасы
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі
(Сыбайлас жемқорлыққа
қарсы қызмет) Төрағасының
2024 жылғы 2 қазандағы
№ 200 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жұмыскерлерін кеңсе керек-жарақтарымен және кеңсе қағазымен қамтамасыз етудің заттай нормалары
Атауы
Өлшем бірлігі
Қызмет ету мерзімі
Саны
Қолдану саласы
1
2
3
5
4
6
1.
А4 қағазы
бума
(500 парақ)
1 жыл
10*
құқық қорғау бөлімшелерінің
1 штаттық бірлігіне
1 жыл
4*
әкімшілік қызметкерлердің және еңбек шарттар бойынша жұмыскерлердің 1 штаттық бірлігіне
2.
Кеңсе пышағы
дана
3 жыл
1
1 штаттық бірлікке
3.
Қайшы
дана
3 жыл
1
1 штаттық бірлікке
4.
Степлер
дана
3 жыл
1
1 штаттық бірлікке
5.
Антистеплер
дана
3 жыл
1
1 штаттық бірлікке
6.
Сызғыш
дана
3 жыл
1
1 штаттық бірлікке
7.
Өшіргіш
дана
3 жыл
1
1 штаттық бірлікке
8.
Тескіш
дана
3 жыл
1
1 штаттық бірлікке
9.
Кеңсе қыстырғыштары
бума
(100 дана)
1 жыл
1
1 штаттық бірлікке
10.
Степлерге арналған қапсырма шегелер
бума
(1000 дана)
1 жыл
4
1 штаттық бірлікке
11.
Шарикті қалам
дана
1 жыл
4
1 штаттық бірлікке
12.
Кеңсе желімі
дана
1 жыл
2
1 штаттық бірлікке
13.
Қарындаш қарапайым
дана
1 жыл
1
1 штаттық бірлікке
14.
Қағаздарға арналған қысқыш (үлкен)
бума
(12 дана)
1 жыл
1
1 штаттық бірлікке
15.
Қарындаштарға арналған ұштағыш
дана
2 жыл
1
1 штаттық бірлікке
16.
Қағаздарға арналған қысқыш (орташа)
бума
(12 дана)
1 жыл
2
1 штаттық бірлікке
17.
Қағаздарға арналған қысқыш (кішкентай)
бума
(12 дана)
1 жыл
2
1 штаттық бірлікке
18.
Түзеткіш+еріткіш
жинақ
1 жыл
1
1 штаттық бірлікке
19.
Папка-жүгіртпе
дана
1 жыл
6
1 штаттық бірлікке
20.
Картоннан тезтікпе
дана
1 жыл
12
1 штаттық бірлікке
21.
Шеті желімді қысқа жазбаға арналған қағаз
бума
(100 парақ)
1 жыл
2
1 штаттық бірлікке
22.
Жазуға арналған қағаз
бума (қорап 500 парақ)
1 жыл
2
1 штаттық бірлікке
23.
Есеп (кеңсе)кітабы
дана
(100 парақ)
1 жыл
5
РММ-нің
1 құрылымдық бөлімшесіне
24.
Органайзер
жиынтық
3 жыл
1
1 штаттық бірлікке
25.
Қалың дәптер
дана
1 жыл
1
1 штаттық бірлікке
26.
Түрлі-түсті стикерлер
жинақ
(75 парақ)
1 жыл
4
1 штаттық бірлікке
27.
Науа
дана
3 жыл
2
1 штаттық бірлікке
28.
Күнделік
дана
1 жыл
1
1 штаттық бірлікке
29.
Тіркеуіш папка
дана
1 жыл
1
1 штаттық бірлікке
30.
Файл-қосымша парақ
дана
1 жыл
10
1 штаттық бірлікке
31.
Калькулятор
дана
3 жыл
1
1 штаттық бірлікке
32.
Пластиктен жасалған А4 форматты папка
дана
1 жыл
1
1 штаттық бірлікке
33.
Мәтін бөлгіш маркер
жинақ
1 жыл
1
1 штаттық бірлікке
34.
"Қол қоюға" былғары папкасы
дана
1 жыл
2
РММ
басшысына, оның орынбасарына, аппарат басшысына
Ескертпе:
* Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жұмыскерлеріне тиесіліліктің жалпы нормасының 10%-ы (пайызы) мөлшерінде қосымша іс-шаралар өткізуге арналған резерв. Кеңсе керек-жарақтарын және кеңсе қағазын беру Агенттіктің аппарат басшысының, аумақтық бөлімшесі басшысының атына өтінімдер (негіздемелер көрсетіле отырып) бойынша қамтамасыз етіледі.
Кеңсе керек-жарақтарын және кеңсе қағазын беру жұмыс істейтін қызметкерлердің нақты санына жүргізіледі;
Аббревиатураны ашып жазу:
РММ – республикалық мемлекеттік мекеме.