О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 8С-9/2 "О бюджете города на 2024-2026 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 26 августа 2024 года № 8С-14/2
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 8С-9/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 498 383,5 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 029 272,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 43 326,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 374 284,9 тысячи тенге;
2) затраты – 16 614 887,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -1 192 482,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 384 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 199 866,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 217 495,6 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 217 495,6 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Степногорск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-9/2 "2024-2026 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 тамыздағы № 8С-14/2 шешімі
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-9/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 498 383,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 029 272,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43 326,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 374 284,9 мың теңге;
2) шығындар – 16 614 887,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 1 192 482,2 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 384 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 199 866,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 217 495,6 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 217 495,6 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 858 482,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 858 482,4 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Степногорского городского маслихата О.Джагпаров
Приложение
к решению Степногорского городского маслихата
от 26 августа 2024 года
№ 8С-14/2
Приложение 1
к решению Степногорского городского маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 858 482,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 858 482,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық мәслихатының төрағасы О.Джағпаров
Степногорск қалалық
мәслихатының
2024 жылғы 26 тамыз
№ 8С- 14/2 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қалалық
мәслихатының

31 565
122
Аппарат акима района (города областного значения)
31 565
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
30 565
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
64 826,5
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
64 826,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
64 826,5
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
64 826,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
855 347,8
1
Социальное обеспечение
65 688
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65 688
005
Государственная адресная социальная помощь
65 688
2
Социальная помощь
550 033,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
550 033,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 203
006
Оказание жилищной помощи
6 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
153 273
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 794
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
158 745,1
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
207 863
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
16 155
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
239 626,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
239 626,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100 892,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

31 565
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
31 565
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
30 565
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
64 826,5
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
64 826,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
64 826,5
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
64 826,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
855 347,8
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
65 688
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65 688
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
65 688
2
Әлеуметтiк көмек
550 033,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
550 033,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 203
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
153 273
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 794
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
158 745,1
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
207 863
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
16 155
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
239 626,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
239 626,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 892,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізубойынша қызметтерге ақы төлеу