О бюджете города на 2025-2027 годы
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № 8С-19/2
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 958 106 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 268 665 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 989 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 590 752 тысячи тенге;
2) затраты – 11 865 321 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 828 949 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 864 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 836 813 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 92 785 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 92 785 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 828 949 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 828 949 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете города на 2025 год предусмотрены бюджетные изъятия, передаваемые в областной бюджет в сумме 2 679 437 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений бюджета города на 2025 год, целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
4. Учесть, что в бюджете города на 2025 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета бюджетам поселков, сел и сельского округа в сумме 268 359 тысяч тенге, в том числе:
поселок Аксу – 46 381 тысяча тенге;
поселок Бестобе – 16 073 тысячи тенге;

2025-2027 жылдарға арналған қала бюджеті туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-19/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 458 459,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 768 665 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 989 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 700 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 591 105,8 мың теңге;
2) шығындар – 12 324 363,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 834 436 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 864 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 842 300 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 188 340 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 188 340 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 780 192,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 780 192,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 20.03.2025 № 8С-20/4 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджетке берілетін 2 679 437 мың теңге сомасында бюджеттік алулар көзделгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған қала бюджетінің түсімдер құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
4. 2025 жылға арналған қала бюджетінде қалалық бюджеттен кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттеріне берілетін 268 359 мың теңге сома субвенциялар көлемдері көзделгені есепке алынсын, соның ішінде:
Ақсу кенті – 46 381 мың теңге;
Бестөбе кенті – 16 073 мың теңге;

поселок Заводской – 18 316 тысяч тенге;
поселок Шантобе – 48 875 тысяч тенге;
село Карабулак – 34 902 тысячи тенге;
село Изобильное – 32 749 тысяч тенге;
село Кырык кудык – 38 689 тысяч тенге;
Богенбайский сельский округ – 32 374 тысячи тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2025 год в сумме 187 347 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель городского маслихата О.Джагпаров
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата

Заводской кенті – 18 316 мың теңге;
Шаңтөбе кенті – 48 875 мың теңге;
Қарабұлақ ауылы – 34 902 мың теңге;
Изобильный ауылы – 32 749 мың теңге;
Қырық құдық ауылы – 38 689 мың теңге;
Бөгенбай ауылдық округі – 32 374 мың теңге.
5. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 187 347 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатының төрағасы О.Джагпаров
Степногорск қалалық
мәслихатының

1 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
134 874
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
134 874
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
134 874
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
134 874
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 232 913
1
Социальное обеспечение
186 434
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
186 434
005
Государственная адресная социальная помощь
186 434
2
Социальная помощь
851 002
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
851 002
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 129
006
Оказание жилищной помощи
6 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
400 905
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 911
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
168 055
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
15 000
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
238 563
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
16 439
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
195 477
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
195 477
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
98 230
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
696
021
Капитальные расходы государственного органа
1 830
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
3 020
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
91 701
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 864 611
1
Жилищное хозяйство
193 350

1 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
109 298
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
109 298
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
109 298
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
109 298
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 258 636,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
186 434
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
186 434
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
186 434
2
Әлеуметтiк көмек
871 931,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
871 931,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 129
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
400 905
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 911
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
168 908,5
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
35 076,1
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың
жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық
құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің
және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
238 563
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
16 439
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
200 270,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
200 270,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 295,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізубойынша қызметтерге ақы төлеу
696
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 364
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сұрү сапасын жақсарту
3 020
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
93 594
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 301,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 919 849,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
223 456,3

47 382
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
47 382
122
Аппарат акима района (города областного значения)
367 848
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
367 848
2
Финансовая деятельность
37 718
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 981
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4 981
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
32 737
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
31 372
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 365
9
Прочие государственные услуги общего характера
459 048
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
44 841
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
44 841
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
414 207
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
311 207
013
Капитальные расходы государственного органа
3 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 000
02
Оборона
185 024
1
Военные нужды
24 740
122
Аппарат акима района (города областного значения)
24 740
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
24 740
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
160 284
122
Аппарат акима района (города областного значения)
160 284
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
158 284
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
141 313
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
141 313
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
141 313
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

47 382
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
47 382
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
367 848
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз етужөніндегі қызметтер
367 848
2
Қаржылық қызмет
37 718
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 981
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4 981
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
32 737
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 372
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 365
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
459 048
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
44 841
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 841
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
414 207
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
311 207
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100 000
02
Қорғаныс
185 024
1
Әскери мұқтаждар
24 740
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
24 740
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
24 740
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
160 284
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
160 284
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
158 284
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
141 313
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
141 313
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
141 313
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

451 330
IІІ. Чистое бюджетное кредитование
0
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Степногорского городского маслихата
от 25 декабря 2024 года
№ 19/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2025 год
Администратор бюджетных программ
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
3
Аппарат акима
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
962
Аппарат городского маслихата
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
5
Отдел занятости и социальных программ
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
61 294
Социальное обеспечение лиц с инвалидностью
150 881
На выплату государственной адресной социальной помощи
167 946
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
78
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
67 838
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
4 129
На содержание центров по поддержке семей
16 439
На единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
9 044
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
3 539
На выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
5 308
На возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
5 308
На возмещение затрат на санаторно-курортное лечение пенсионеров
159 027
Отдел внутренней политики
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
5
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
972
Отдел экономики и финансов
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
5
Отдел строительства
На строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Бестобе города Степногорска
439 159
На строительство открытого спортивного комплекса в поселке Бестобе города Степногорска Акмолинской области
148 648
На строительство дома культуры в селе Карабулак города Степногорска Акмолинской области
71 395
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
5
Отдел архитектуры и градостроительства
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
5
Отдел предпринимательства
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
5
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции

451 330
IІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
0
ІV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Степногорск қалалық
мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 19/2 шешіміне
4-қосымша
2025 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Бюджеттік
бағдарламалардың
әкімшісі
Атауы
Мың теңге сомасы
1
2
3
Әкімінің аппараты
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
962
Қалалық мәслихат аппараты
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
5
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
61 294
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыру
150 881
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
167 946
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
78
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
67 838
Ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге
4 129
Отбасыларды қолдау орталықтарын ұстауға
16 439
Кеңес әскерлерін Ауғанстаннан шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
9 044
Басқа мемлекеттердің аумағындаевых қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
3 539
Чернобыль атом электр станциясындағы апаттың салдарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
5 308
Басқа мемлекеттер аумағындағы жауынгерлік іс-қимыл ардагерлеріне санаторий-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеуге
5 308
Зейнеткерлерді санаторлық-курорттық емдеуге жұмсалған шығындарды өтеуге
159 027
Ішкі саясат бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
5
Мәдениет, тілдердідамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
972
Экономика және қаржы бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
5
Құрылыс бөлімі
Степногорск қаласы Бестөбе кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салуға
439 159
Ақмола облысы Степногорск қаласы Бестөбе кентінде ашық спорт кешенін салуға
148 648
Ақмола облысы Степногорск қаласы Қарабұлақ ауылында мәдениет үйін салу
71 395
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
5
Сәулет және қала құрылысы бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
5
Кәсіпкерлік бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
5
Ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
5
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

На реконструкцию магистральных водоводов от насосной станции ТВНСП до города Степногорска Акмолинской области (1, 2, 3, 4, 5 этапы)
600 650
На строительство системы водоснабжения села Изобильное Акмолинской области
200 000
На разработку проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция ливневой канализации города Степногорска
10 000
На разработку проектно-сметной документации, реконструкция канализационных очистных сооружений города Степногорска
15 000
На реконструкцию автодороги по улице Степная от улицы Парковая до 20 микрорайона в городе Степногорск
45 946
На реконструкцию автомобильной дороги улице Новосибирская от улицы Мира до 20-го микрорайона в городе Степногорск Акмолинской области (1-я очередь от улицы Мира до улицы Сарыарка)
10 455
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
5
На приобретение помещений, зданий, сооружений
149 000
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" на средний ремонт покрытия улиц села Кырык кудык города Степногорск
93 283
На субсидирование пассажирских перевозок города Степногорска
33 411
На средний ремонт асфальтового покрытия дорог 1-микрорайон - 0-0,744 км, улица Кирова 0-0,632 км, улица Советская 0-1,128 км, улица Горького 0-0,193 км, улица Спортивная 0-0,2 км поселка Шантобе Акмолинской области
121 000
ИТОГО
2 590 752

Ақмола облысы Степногорск қаласына дейін транспорттық сорғы станциясынан магистральдық су өткізгіштерді қайта жаңартуға (1, 2, 3, 4, 5 кезеңдер)
600 650
Ақмола облысы Изобильный ауылын сумен жабдықтау жүйесін салуға
200 000
Ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, Степногорск қаласының нөсер кәрізін қайта жаңарту
10 000
Степногорск қаласының кәріз тазарту құрылыстарын қайта жаңарту, жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
15 000
Степногорск қаласындағы Степная көшесі бойынша Парковая көшесінен 20 шағын ауданға дейінгі автожолды қайта жаңарту
45 946
Ақмола облысы Степногорск қаласындағы Мир көшесінен 20-шы шағын ауданға дейінгі Новосібір көшесіндегі автомобиль жолын қайта жаңартуға (Мир көшесінен Сарыарқа көшесіне дейінгі 1-кезек)
10 455
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
5
Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды сатып алуға
149 000
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға Степногорск қаласы Қырық құдық ауылының көшелерін орташа жөндеуге
93 283
Степногорск қаласының жолаушылар тасымалын субсидиялауға
33 411
Ақмола облысы Шантөбе кентінің 1-шағын ауданы - 0-0,744 км, Киров көшесі 0-0,632 км, Советская көшесі 0-1,128 км, Горький көшесі 0-0,193 км, Спортная көшесі 0-0,2 км жолдардың асфальт жабынын орташа жөндеуге
121 000
БАРЛЫҒЫ
2 590 752