О бюджете города на 2025-2027 годы
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № 8С-19/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 458 459,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 768 665 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 989 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 591 105,8 тысяч тенге;
2) затраты – 12 324 363,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 834 436 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 864 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 842 300 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 188 340 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 188 340 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 780 192,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 780 192,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20.03.2025 № 8С-20/4 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете города на 2025 год предусмотрены бюджетные изъятия, передаваемые в областной бюджет в сумме 2 679 437 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений бюджета города на 2025 год, целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
4. Учесть, что в бюджете города на 2025 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета бюджетам поселков, сел и сельского округа в сумме 268 359 тысяч тенге, в том числе:
поселок Аксу – 46 381 тысяча тенге;
поселок Бестобе – 16 073 тысячи тенге;
поселок Заводской – 18 316 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған қала бюджеті туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-19/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 458 459,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 768 665 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 989 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 700 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 591 105,8 мың теңге;
2) шығындар – 12 324 363,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 834 436 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 864 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 842 300 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 188 340 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 188 340 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 780 192,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 780 192,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 20.03.2025 № 8С-20/4 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджетке берілетін 2 679 437 мың теңге сомасында бюджеттік алулар көзделгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған қала бюджетінің түсімдер құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
4. 2025 жылға арналған қала бюджетінде қалалық бюджеттен кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттеріне берілетін 268 359 мың теңге сома субвенциялар көлемдері көзделгені есепке алынсын, соның ішінде:
Ақсу кенті – 46 381 мың теңге;
Бестөбе кенті – 16 073 мың теңге;
Заводской кенті – 18 316 мың теңге;

поселок Шантобе – 48 875 тысяч тенге;
село Карабулак – 34 902 тысячи тенге;
село Изобильное – 32 749 тысяч тенге;
село Кырык кудык – 38 689 тысяч тенге;
Богенбайский сельский округ – 32 374 тысячи тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2025 год в сумме 187 347 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель городского маслихата О.Джагпаров
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата

Шаңтөбе кенті – 48 875 мың теңге;
Қарабұлақ ауылы – 34 902 мың теңге;
Изобильный ауылы – 32 749 мың теңге;
Қырық құдық ауылы – 38 689 мың теңге;
Бөгенбай ауылдық округі – 32 374 мың теңге.
5. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 187 347 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатының төрағасы О.Джагпаров
Степногорск қалалық
мәслихатының

1 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
109 298
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
109 298
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
109 298
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
109 298
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 258 636,1
1
Социальное обеспечение
186 434
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
186 434
005
Государственная адресная социальная помощь
186 434
2
Социальная помощь
871 931,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
871 931,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 129
006
Оказание жилищной помощи
6 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
400 905
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 911
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
168 908,5
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
35 076,1
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно- ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения,
обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения,
специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и
реабилитации лица с инвалидностью
238 563
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
16 439
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
200 270,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
200 270,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
99 295,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
696
021
Капитальные расходы государственного органа
2 364
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
3 020
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

1 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
109 298
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
109 298
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
109 298
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
109 298
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 258 636,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
186 434
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
186 434
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
186 434
2
Әлеуметтiк көмек
871 931,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
871 931,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 129
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
400 905
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 911
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
168 908,5
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
35 076,1
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың
жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық
құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің
және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
238 563
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
16 439
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
200 270,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
200 270,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 295,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізубойынша қызметтерге ақы төлеу
696
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 364
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сұрү сапасын жақсарту
3 020
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

200 970
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
36 540
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
173 521
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
92 389
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
62 944
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
29 445
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
81 132
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
47 585
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
33 547
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
66 775
1
Сельское хозяйство
64 434
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
64 434
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
64 434
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
2 341
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 341
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 341
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
58 822
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
58 822
467
Отдел строительства района (города областного значения)
31 806
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
31 806
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
27 016
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
27 016
12
Транспорт и коммуникации
1 142 048
1
Автомобильный транспорт
744 048
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
744 048
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
284 848
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
459 200
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
398 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

200 970
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
36 540
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
173 521
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
92 389
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 944
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
29 445
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
81 132
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 585
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
33 547
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
66 775
1
Ауыл шаруашылығы
64 434
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
64 434
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 434
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
2 341
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 341
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
2 341
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
58 822
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
58 822
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
31 806
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 806
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
27 016
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 016
12
Көлiк және коммуникация
1 142 048
1
Автомобиль көлiгi
744 048
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
744 048
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
284 848
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
459 200
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
398 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

24 740
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
160 284
122
Аппарат акима района (города областного значения)
160 284
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
158 284
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
141 313
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
141 313
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
141 313
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
141 313
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
616 615
1
Социальное обеспечение
19 997
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 997
005
Государственная адресная социальная помощь
19 997
2
Социальная помощь
463 893
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
463 893
006
Оказание жилищной помощи
6 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
235 136
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 007
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
167 209
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
25 000
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
28 541
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
132 725
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
132 725
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100 250
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
992
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан

24 740
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
160 284
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
160 284
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
158 284
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
141 313
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
141 313
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
141 313
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
141 313
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
616 615
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
19 997
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 997
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19 997
2
Әлеуметтiк көмек
463 893
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
463 893
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
235 136
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 007
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
167 209
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
25 000
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
28 541
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
132 725
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
132 725
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 250
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізубойынша қызметтерге ақы төлеу
992
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сұрү сапасын жақсарту

972
Отдел экономики и финансов
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
5
Отдел строительства
На строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Бестобе города Степногорска
439 159
На строительство открытого спортивного комплекса в поселке Бестобе города Степногорска Акмолинской области
148 648
На строительство дома культуры в селе Карабулак города Степногорска Акмолинской области
71 395
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
5
Отдел архитектуры и градостроительства
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
5
Отдел предпринимательства
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
5
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
На реконструкцию магистральных водоводов от насосной станции ТВНСП до города Степногорска Акмолинской области (1, 2, 3, 4, 5 этапы)
600 650
На строительство системы водоснабжения села Изобильное Акмолинской области
200 000
На разработку проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция ливневой канализации города Степногорска
10 000
На разработку проектно-сметной документации, реконструкция канализационных очистных сооружений города Степногорска
15 000
На реконструкцию автодороги по улице Степная от улицы Парковая до 20 микрорайона в городе Степногорск
45 946
На реконструкцию автомобильной дороги улице Новосибирская от улицы Мира до 20-го микрорайона в городе Степногорск Акмолинской области (1-я очередь от улицы Мира до улицы Сарыарка)
10 455
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
5
На приобретение помещений, зданий, сооружений
149 000
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" на средний ремонт покрытия улиц села Кырык кудык города Степногорск
93 283
На субсидирование пассажирских перевозок города Степногорска
33 411
На средний ремонт асфальтового покрытия дорог 1-микрорайон - 0-0,744 км, улица Кирова 0-0,632 км, улица Советская 0-1,128 км, улица Горького 0-0,193 км, улица Спортивная 0-0,2 км поселка Шантобе Акмолинской области
121 000
ИТОГО
2 590 752

972
Экономика және қаржы бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
5
Құрылыс бөлімі
Степногорск қаласы Бестөбе кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салуға
439 159
Ақмола облысы Степногорск қаласы Бестөбе кентінде ашық спорт кешенін салуға
148 648
Ақмола облысы Степногорск қаласы Қарабұлақ ауылында мәдениет үйін салу
71 395
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
5
Сәулет және қала құрылысы бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
5
Кәсіпкерлік бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
5
Ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
5
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
Ақмола облысы Степногорск қаласына дейін транспорттық сорғы станциясынан магистральдық су өткізгіштерді қайта жаңартуға (1, 2, 3, 4, 5 кезеңдер)
600 650
Ақмола облысы Изобильный ауылын сумен жабдықтау жүйесін салуға
200 000
Ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, Степногорск қаласының нөсер кәрізін қайта жаңарту
10 000
Степногорск қаласының кәріз тазарту құрылыстарын қайта жаңарту, жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
15 000
Степногорск қаласындағы Степная көшесі бойынша Парковая көшесінен 20 шағын ауданға дейінгі автожолды қайта жаңарту
45 946
Ақмола облысы Степногорск қаласындағы Мир көшесінен 20-шы шағын ауданға дейінгі Новосібір көшесіндегі автомобиль жолын қайта жаңартуға (Мир көшесінен Сарыарқа көшесіне дейінгі 1-кезек)
10 455
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
5
Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды сатып алуға
149 000
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға Степногорск қаласы Қырық құдық ауылының көшелерін орташа жөндеуге
93 283
Степногорск қаласының жолаушылар тасымалын субсидиялауға
33 411
Ақмола облысы Шантөбе кентінің 1-шағын ауданы - 0-0,744 км, Киров көшесі 0-0,632 км, Советская көшесі 0-1,128 км, Горький көшесі 0-0,193 км, Спортная көшесі 0-0,2 км жолдардың асфальт жабынын орташа жөндеуге
121 000
БАРЛЫҒЫ
2 590 752